Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék szerviz könyvet...

Szeretnék szerviz könyvet beszerezni 1992-es ROTAX blokkos Aprilia RX125R típusú motorhoz. Lehet akár olasz, vagy angol vagy német nyelvű is lényeg hogy 1992-es évjárathoz, hol keressek? Vagy esetleg kinek van akármilyen formában is?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ez nem illegális?
2012. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Miért lenne illegális?

[link] ezek közül egyik sem felelt meg?

2012. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szervizkönyv alatt alapból nem ezt értik, hanem azt a kis könyvet, amiben a szerviz pecsételi az olajcserék meg a szervizelések időpontjait. Na én arra gondoltam, hogy illegális, mert ugye az magához a mocihoz tartozik.
2012. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam, de én használati útmutatóra, vagy szerelési segédletre gondoltam. Ezeket már megtaláltam én is, de sajnos ez újabbhoz való '96 -hoz ha jól emlékszem. Valami ehhez hasonló kellene csak régebbi szériához !
2012. szept. 21. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!