Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gokartba lehet fűnyíró motort...

Gokartba lehet fűnyíró motort rakni?

Figyelt kérdés
Egy kb 12-15 éves mtd benzines fűnyíró motorrol van szó, bele lehet rakni gokartba? Nagyon sok mindent kell átalakítani?
2020. okt. 5. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

a legenda szerint a go-cart amerikából indult el hódító útjára...ott kezdtek el versenyezni amkertészfiúk a fűnyíró traktorjaikkal..


Itt más a szitu, de ha ügyes vagy, akkor pár hét alatt összedobsz egy gokartot...csak az nem fog hasonlítani a menőre, de élménynek pont jó...


Én biztosan megcsinálnám, ha lenne műhelyem..


Sok sikert! Jó buli lesz.

Persze közúton ne rodeózz...

2020. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy gyenge az itteni motor. A kis négyütemi kerti tologatósakat nem tervezték más egyébre..


Ne bonyolítsd túl, elegendő az egyik kereket hajtani. Régen ültem ilyen barkács gokartban...mit mondjak? Nem volt egy táltos paripa, de élménynek pont elég.

2020. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Aztmondták nem lehet bele rakni mert ugyr alul "hajt" ès nem lehet oldalra fektetni
2020. okt. 5. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez megoldható, csak drágítja a bulit..ha elszánt vagy, akkor megoldod. Még láncfűrész-motorral is volt barkács-gokart


Sajnos ha fekteted, akkor nem lesz kenése a fűnyíró-motornak. Talán egy turkálós piacon, vagy nagyobb hétvégi piacon látni olyan kihajtást, mint egy diferenciálmű...de az meg akármilyen kicsi is, nagyon nehéz.


Vagy próbáld elcserélni láncfűrész motorra.

Más ötletem nincs.

2020. okt. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a láncfűrész motor is megoldható, de az nem gyenge?
2020. okt. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!