Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akivel történt már baleset az...

Akivel történt már baleset az óvatosabb az utakon mint akivel még soha nem történt vagyis akivel még nem történt baleset az sokkal balesetveszélyesebben vezet de miért?

Figyelt kérdés

Aki még baleset szűz nem történt még soha baleset azok sokkal vagányabbnak érzik magukat az utakon sokkal bátrabbak türelmetlenebbek azt hiszik hogy velük nem történhet baleset ,nem tudják felfogni azt hogy egy baleset milyen iszonyat hangos félelmetes csattanással és óriási erőkkel jár , ezért vezetnek sokkal balesetveszélyesebben mint azok akikkel már történt kisebb nagyobb baleset.


Vagyis akikkel már történt baleset azok biztonságosabban vezetnek körültekintőbben és türelmesebbek.



De hogyan kellene a baleset mentes vezetőket megbüntetni és visszaszorítani és elmondani nekük hogy bizony velük is megtörténhet baleset ami súlyos sérüléssel és nagy anyagi kárral is járhat.


Én kizáratnám az ilyen vezetőket vagy minden évben elkellene meniük a balesetmentes vezetőknek egy külön tréningre figyelemfelkeltő oktatásra türelem hosszabbító tréningre,mert ezek az emberek inkább türelmetlenebbek mint azok akikkel már történt baleset.



2020. okt. 10. 14:32
 1/4 anonim válasza:
Ez hülyeség! Apukámmal soha nem történt baleset, mégsem érzi magát vagánynak, és nem repeszt 150el az utcán
2020. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Hogy te mennyi baromságot össze hordtál egyetlen kérdésben...
2020. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megégette magát, a jövőben óvatosabban közelít a tűzhöz. Szerinted miért?
2020. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy éve sárga lámpánál belémjöttek hátulról, nem én voltam a hibás, de mégis azóta mindig átmegyek a sárga lámpán :D
2020. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!