Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi borravalót adtok a...

Mennyi borravalót adtok a benzinkutasnak, ha mondjuk ellenőrzi a guminyomást a kerekeken?

Figyelt kérdés
Megkéred rá, megcsinálja. Adsz neki? Ha igen, mennyit?

2020. okt. 13. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Százast.
2020. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem engedem nekik, hogy bármit is megcsináljanak. Minden bajom, van, amikor elkezdenék tankolni, de már ott van, hogy segíthet e.


Ráadásul találkoztam már meredek szituval. Akartam venni 1l olajat, csak hogy legyen a kocsiban tartalék és rávett, hogy megnézi az olajszintet és jött utánam, hogy többet vegyek, mert szinte üres.

Mondom neki, hogy 2 órája úton vagyok az autóval, az elgondolást sem értem, hogy most mér olajszintet. De higyjem el, ez így jó. Nem tudtam meggyőzni, hogy 1-2 órát állnia kellene az autónak, hogy leszálljon az olaj. Nem vettem még egyet, de az 1 literből beletette a háromnegyedét. Másnap reggel megmértem az olajszintet. A nívő fölött volt kilométerekkel. Le kellett engednem belőle :(

2020. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tankolni én sem engedem, mert felesleges, olyankor elküldöm, de ebben a lucskos időben nem bántam, hogy ő térdelt le a kerekekhez, nem én.
2020. okt. 13. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100-200 Ft. Amennyit épp találnék a zsebemben.
2020. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
értek az autóhoz, sose kérem semmire, ablakot is tudok mosni. Guminyomást meg vagy látom, de a mostani autóm úgyis jelez ha gond van vele.
2020. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is jelzett, hogy alacsony a nyomás, de ebben az időben nem akartam én vackolni a kerekekkel, ezért szóltam inkább neki.
2020. okt. 13. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor jogos, ha ilyen idő van, 1-200 ft-ot megér hogy más fújja fel, de azért gumishoz nézz el, nekem akkor kellett csak fújogatni ha valami sérülés volt és mindig engedett picit.
2020. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha újra jelez, akkor megnézetem persze.
2020. okt. 13. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Erről jut eszembe, hogy láttam egyszer egy hölgyet, aki a benzinkúton tankolás közben az ujjával megnyomogatta a gumikat körben. Gondolom akkor ellenőrizte a keréknyomást. Igazi profi lehetett.
2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elhajtom a kutast. Így nem adok neki pénzt.
2020. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!