Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a benzinkutas rossz folyadé...

Ha a benzinkutas rossz folyadékot töltött az autóba és ezáltal tönkrement akkor mi van?

Figyelt kérdés

Jégálló szélvédőmosó folyadékot kértem tőle, azt is töltött bele 'állítólag'. Erre másnap miután éjjel fagy volt, alig jön lötty a mosóból. Aztán később már egyáltalán nem jött. Fura hangja volt a motornak ami tolja a folyatékot, ezért elvittem szerelőhöz, vettem egy új motort bele, azzal lökte a folyadékot, de azt mondta hogy belefagyott az előző. Szétcseszte a csöveket is, ezért hátul már egyáltalán nem jön semmi, sőt, befolyik az autóba. Elöl pedig a motorháztető alatt lévő cső is ereszt, be a motortérbe.


És tudom hogy bosszúból tette, mert előző nap este a kocsmában állítólag az én brigádomból valaki az autója kereke alá rakott egy üveget. Kérdezte is flegmán hogy nem tudom -e ki volt...


Ilyenkor mit lehet tenni?...

Én nem értek hozzá, bíztam benne hogy rendes cuccot rak bele...


2017. dec. 17. 18:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít -e de azért leírom,

2004-es ford focus 1.6 benzin, első autóm.

2017. dec. 17. 18:07
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Minek bízol bármit is ilyen gyökér kutasokra?
2017. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Ha előtte nem fagyálló volt benne, akkor a csőben az simán megmaradt és az fagyott bele. Ha sok volt még a tartályban nem fagyálló, akkor hiába töltött rá fagyállót, összekeveredve nagyon kicsi fagytól is megdermedhet. Egyrészt érdemes ilyenkor előtte kispriccelni az összeset, vagy ha csak kevés volt benne, akkor legalább annyit, hogy a csőből elfogyjon a nem fagyálló folyadék.
2017. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja egyébként meg marhára kell hozzá érteni. Rá van írva, hogy hány fokig fagyálló.
2017. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor beletöltötte, kipróbáltam és ment rendesen. Úgyhogy biztosan az fagyott bele. :(
2017. dec. 17. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az fagyott bele...
2017. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem fagyálló olt benne akkor előtte 0-ra kellett volna üríteni a folyadékot (nem csak kipróbálni hanem kispriccelni az összeset és utána felölteni)


A csövekben benne van ~1,5-2l folyadék, ha előtte nem fagyálló volt benne egy próbától nem fog odajutni a fagyálló.

2017. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!
2017. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A fenekedet is mással törölteted?! Így ne csodálkozz, ha meg- oppárdon át-b.nak.
2017. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Én - NÖKÉNT - képes vagyok egyedül feltölteni a szélvédömosót fagyállóval - nem tudom elképzelni, hogy te képtelen vagy erre. Ha meg igen, akkor nem való neked autó!
2017. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!