Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az akkumulátor gyengélkedik...

Az akkumulátor gyengélkedik ha menetközben pislog a fényszóró?

Figyelt kérdés

Namármost semmi gond nincs vele ha nem nyúlok semmihez viszont észrevettem hazafelejövet este hogy lassú tempónál kuplungoláskor is bepislog plusz ha bármilyen fogyasztót pl most ablakemelő motor használatakor abban a pillanatban hogy megnyomom a gombot a tompított pislog egyet

Nem tudom hany eves az akksi 1 éve van benne, de az autóval együtt vettem tehat lehet 5 is v több


2020. okt. 13. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább a generátort nézném meg, mert az, hogy kuplungoláskor bepislog, tehát mikor leesik a fordulat az már nagyon meredek, lehet az akku sem az igazi, de ilyet akkor sem kéne csinálnia.
2020. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vantel ***** válasza:
100%
Akkut próba terheléssel teszteld le.
2020. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább generátor hibára utal. Lehet feszültség szabályozó van oda, de lehet más hiba is. Ha az akku haldokolna akkor ilyen tünetek nem lennének ha jó a generátor.
2020. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Gyenge, rossz akkumulátor laátványosan jelez: nem tudod beindítani a motort, nem bírja megforgatni az önindítót.

Járó motornál a generátor az áram ellátó, de az akkumulátort is az tölti.

Vidd el szerelőhöz, kellemetlen, ha otthontól 100 kilométerre áll le a motor, illetve nem indítható

2020. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!