Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két hónapos a Blackberrym és...

Két hónapos a Blackberrym és az aksija már gyengélkedik, kicserélnék nekem díjmentesen az üzletben ha visszavinném? 1 év garancia van a telefonon.

Figyelt kérdés
2 Hónapja vettem egy Blackberry9320- as telefont egy hónap sem telt el és máris szervizelni kellett kicserélték az egész telefont kompletten mert gyári hibás volt állítólag. 2-3 napja az aksija elkezdett vacakolni naponta tölteni kell pedig alig beszélek vele napi max 3óra hosszát. Előfordulhat, hogy rossz döntés volt ez a fajta telefon?

2012. dec. 29. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az akksi lehet szoftver probléma is.

Bár, fél évig az akksi is garis, így szerintem vidd szervízbe, ott frissítik neked, és az akksit is kicserélik, attól a naptól újra 6 hónap a gari rá.

2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz döntés volt a Curve modell! Nem szívesen kritizálom mert magam is Blackberry tulaj vagyok, de a meztelen igazság, hogy a Curve modell pofátlanul gyenge összeszerelés és arcpirítóan spórolós anyaghasználat mellett készül. Mindenen spórolnak benne. Mivel maga a telefon kb ugyanazt tudja mint a legdrágább Bold modelek az árát így tartják "alacsonyan".

Csak egy példa: A benne használt vezetékek olyan vékonyak, hogy egy erősebb kinetikus hatás (odakoppan valaminek a készülék) képes elszakítani őket.


Ha Blackberry telefont szeretnél nézz egy Bold vagy egy Torch modellt. Ezek minőségiek abban a mezőnyben amiben játszanak. Vagy várj inkább még kb 30 napot és vásárold meg az új BB10 telefonok valamelyikét. Ezeknek legalább nem lesz okuk panaszkodni a mai okostelefonok között sem.

2012. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!