Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves friss jogsis lánynak...

18 éves friss jogsis lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Maximum 1-1,2milió
2020. okt. 14. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És mégis milyen használatra, mekkora, milyen forma, milyen elvárások vannak extrák terén, pakolhatóság stb stb.
2020. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igazából annyi h legyen azért erősebb motorja mert ahol lakom ott sok hegy van és gyenge autóval nehéz felmenni rajtuk meg abs jó ha van a hó miatt.Apának ford ranger terepjárója van de ő nagyrészt földúton erdőben és sárban használja de nagyon jól bírja szóval a fordok esélyesek.Városba kell illetve közelebbi településekre elmenni amik 20-30km-re vannak meg néha pár nyaralás a balcsin meg ilyesmiket tervezek vele.A ferdehátúak és a kombik is tetszenek mert azokban sok hely van.Lehet hogy bicajt is vinnék néha bennük.
2020. okt. 14. 14:38
 13/21 anonim ***** válasza:

Hülyeség itt megkérdezni ezt, mert mindenkinek más a véleménye más autót szeret vagy tetszik neki.

Te olyat nézzél ami tetszik neked és azt nézesd át valami jó szakival vagy műhellyel. Aztán vagy beválik vagy nem.

2020. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor a szokásos triumvirátus, Astra, Golf, Focus. Benzines inkább. Hegyek miatt nem erős autót kell venni, hanem megtanulni vezetni, de 100-110 lóerővel bőven fogsz boldogulni.
2020. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél újat ( újabbat ) csak pénz kérdése.

Én extrák alapján szoktam autót venni.

Ami most kellene.

Automata váltó

Automata klíma

kormányfűtés, ülésfűtés ( esetleg ezek helyett, mellett ami még jobb állófűtés

kulcsnélküli indítás

legyen 5 ajtós

ne legyen túl kicsi pl. UP

ne legyen túl nagy pl. S-classe

ha használtat vennék ne legyen 2 évnél idősebb max 30.000 kilométer

2020. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
távolságtartós tempomat lemaradt
2020. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Úgy mondom hogy 3 hónapis a jogsim tehát még friss de már futárkodtam fiat pandával de az nagyon pici autó nekem.Kia ceed esetleg?
2020. okt. 14. 15:15
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

ez az olcsó alkatrész mindenkinek a mániája..majd a biztosító eldönt, mennyire vastagon fog a cerka, ha te okoztad a másiknak a sérülést. A sajátod meg annyi amennyi.


Ha szabad javasolnom ne ilyen hozzáállással vegyél autót. A fenemegette, ha ez szempont lehet. Inkább egy neked tetsző bármit, amit nem fogsz megkoccolni...


Balesetmentes vezetést!


Ha biztosra a karsz menni, akkor ne szégyelld a nagy T betűt kiragasztani előre-hátra..de lehet oldalra is


Tuti, hogy nem lesz baleseted.(hacsak egy árok, vagy oszlop eléd nem ugrik)

2020. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18: Nem az összetörés a gond, hanem hogy egy használt autóban időről időre csak megkotlik valami, és azért nem mindegy, mennyiből tudja javíttatni.
2020. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
E12 Corollára nézz rá. Szerintem a legjobb ebben az árkategóriában.
2020. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!