Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves friss jogsis lánynak...

18 éves friss jogsis lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Maximum 1-1,2milió
okt. 14. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És mégis milyen használatra, mekkora, milyen forma, milyen elvárások vannak extrák terén, pakolhatóság stb stb.
okt. 14. 14:32
 12/21 A kérdező kommentje:
Igazából annyi h legyen azért erősebb motorja mert ahol lakom ott sok hegy van és gyenge autóval nehéz felmenni rajtuk meg abs jó ha van a hó miatt.Apának ford ranger terepjárója van de ő nagyrészt földúton erdőben és sárban használja de nagyon jól bírja szóval a fordok esélyesek.Városba kell illetve közelebbi településekre elmenni amik 20-30km-re vannak meg néha pár nyaralás a balcsin meg ilyesmiket tervezek vele.A ferdehátúak és a kombik is tetszenek mert azokban sok hely van.Lehet hogy bicajt is vinnék néha bennük.
okt. 14. 14:38
 13/21 anonim ***** válasza:

Hülyeség itt megkérdezni ezt, mert mindenkinek más a véleménye más autót szeret vagy tetszik neki.

Te olyat nézzél ami tetszik neked és azt nézesd át valami jó szakival vagy műhellyel. Aztán vagy beválik vagy nem.

okt. 14. 14:40
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor a szokásos triumvirátus, Astra, Golf, Focus. Benzines inkább. Hegyek miatt nem erős autót kell venni, hanem megtanulni vezetni, de 100-110 lóerővel bőven fogsz boldogulni.
okt. 14. 14:45
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél újat ( újabbat ) csak pénz kérdése.

Én extrák alapján szoktam autót venni.

Ami most kellene.

Automata váltó

Automata klíma

kormányfűtés, ülésfűtés ( esetleg ezek helyett, mellett ami még jobb állófűtés

kulcsnélküli indítás

legyen 5 ajtós

ne legyen túl kicsi pl. UP

ne legyen túl nagy pl. S-classe

ha használtat vennék ne legyen 2 évnél idősebb max 30.000 kilométer

okt. 14. 14:46
 16/21 anonim ***** válasza:
távolságtartós tempomat lemaradt
okt. 14. 14:47
 17/21 A kérdező kommentje:
Úgy mondom hogy 3 hónapis a jogsim tehát még friss de már futárkodtam fiat pandával de az nagyon pici autó nekem.Kia ceed esetleg?
okt. 14. 15:15
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

ez az olcsó alkatrész mindenkinek a mániája..majd a biztosító eldönt, mennyire vastagon fog a cerka, ha te okoztad a másiknak a sérülést. A sajátod meg annyi amennyi.

Ha szabad javasolnom ne ilyen hozzáállással vegyél autót. A fenemegette, ha ez szempont lehet. Inkább egy neked tetsző bármit, amit nem fogsz megkoccolni...

Balesetmentes vezetést!

Ha biztosra a karsz menni, akkor ne szégyelld a nagy T betűt kiragasztani előre-hátra..de lehet oldalra is

Tuti, hogy nem lesz baleseted.(hacsak egy árok, vagy oszlop eléd nem ugrik)

okt. 14. 15:29
 19/21 anonim ***** válasza:
18: Nem az összetörés a gond, hanem hogy egy használt autóban időről időre csak megkotlik valami, és azért nem mindegy, mennyiből tudja javíttatni.
okt. 14. 15:47
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
E12 Corollára nézz rá. Szerintem a legjobb ebben az árkategóriában.
okt. 14. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!