Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Invertert szeretnék a kisteher...

Invertert szeretnék a kisteherautómba.Melyikett ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Melyikett ajánlanátok?tiszta szinuszost?most 90 ah akkumlátor van bent.jól gondolom hogy ezeknek már kellene egy külön munkaakkumlátor?


Mikrót,kávéfőzőt hajszárítót stb szeretnék vele használni.


Ezekett néztem ki:

[link] inverter


[link]


2020. okt. 15. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 2 db 240 Ah akkuhoz se tennék ilyen nagy teljesitményű invertert.

VAlakivel számoltasd ki de bnagyon hamar lemeriti az akksikat ha ekkora fogyasztót rákötsz.

Meg ezeket már csak direktbe lehet használni, tehát az akkura kell rákötni megfelelően.

SZivargyujtó nem bírja.

Kv főzőt meg kotyogósat használunk gázról.

A legtöbb kamionba csak 300 wattosat használnak, ezeket elég jól birják.

2020. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.köszönöm a segítségett.Ez a kisteher egy 2015-os évjáratú ford transit 90 ah akkummlátorral.Igen szerintem is kellene vennem egy munkaakkumlátor mint például olyatt mint az elektromos csónakmotorhoz használnak.Egyenlőre tájékozódom a témába.találtam egy nagyon jó cikket számomra: [link]



Plusz még egy kérdés szerintetek megfelő teljesítményű külső munkaakkumlátorról lehetne müködtetni akár egy hősugárzót hátul a raktérbe?

2020. okt. 15. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fűteni kell akkor Webasto kell, azzal lehet fűteni.
2020. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit akarsz a hősugárzóval, az nem jó ilyenre.

[link]

Itt van , raktér fütésre is jó.

De azt a mikrót is jobb ha elfelejted, már csak a helye miatt is, borzasztó sokat elfoglal és alig van valami haszna.

2020. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!