Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóra gumikat melyik weboldal...

Autóra gumikat melyik weboldalról érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Gumisokhoz nem nagyon merek menni, mert rendre átvágnak, új de 4 éves gumikat adnak el, lecsiszolt dot számok stb... A weboldalaktól is tartok a sok ügyeskedés miatt ami manapság megy... van valami megbízható oldal? Michelin téli gumit akarnék venni, lehetőleg olyat amit mostanában is gyártottak szóval nem évek óta raktárban állót :D


Köszi előre is!



2020. okt. 15. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát erről ki ad garanciát, hogy meddig állt, naponta kétszer átpörgetve a teteje alulra és átállítva az állvány délről keletre...

Én a legolcsobbgumi.eu-t szoktam használni, mert a kollégám azt állította, az a legjobb, és ő csak az autókat forgatta az agyában. Lehet, hogy már nem az a legjobb, szegény kollégám 4 éve meghalt.

2020. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyes országokban a 4 évnél öregebb gumival már félreállítanak a rendőrök és nem engednek elmenni. Hiba veszek új gumit ha 4 éve mondjuk raktárban áll, kidobott pénz lesz az ablakon... Elvileg szerepel a gumikon a gyártási idő
2020. okt. 15. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy friss gumit adnak-e. Ha azt mondják, igen, akkor megnézed átvételnél, és nem veszed át, ha régi.
2020. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"egyes országokban a 4 évnél öregebb gumival már félreállítanak a rendőrök és nem engednek elmenni"


melyek azok?

2020. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy 4 évnél idősebbeket nem engedik!
2020. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
németország? Meg amúgy is, a gumi maga ha nincs használva akkor is öregszik, repedezik, és a 4 év alatt végülis elérheti azt a kritikus pontot hogy már nem biztonságos (vagy csak ezt mondják).
2020. okt. 15. 23:28
 7/12 anonim ***** válasza:
A Bujákitól és a Taylortól már rendeltem, nem volt gond velük.
2020. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gumi nem befőtt hogy megtudjon romlani álló helyben is.

Nem repedezik és semmi baja nem lesz ha nem használódik.

2020. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legelső gumimat gumistól vettem. (Egyébként ez pont az említett Taylortól, ugyanis pár száz méterre dolgoztam onnan.) Tudtam, hogy a netről webáruházakból lehet olcsóbban is rendelni, de egyrészt nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni, másrészt így nem volt több ezer forintos szállítási költség és a futárt sem kellett várni. Besétáltam az üzletbe, megvettem, egyből fel is rakattam.

Azóta többször rendeltem már netről is gumit. Mindig találomra olyan webáruházból, ami szimpatikus volt és jó volt az ár. Lehet csak szerencsém volt, de soha nem volt semmi probléma. Gyártósorról pár héttel az előtt lekerült gumikat kaptam mindig.

2020. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"semmi baja nem lesz ha nem használódik"

A téli? Dehogynem. Látványosan öregszik.

2020. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!