Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időn belül kell levizsg...

Mennyi időn belül kell levizsgázni elsősegélyből?

Figyelt kérdés

A kressz vizsga Február 4-én lett meg

A forgalmi meg augusztus 4.

Még az elsősegély hátra van, mikor kell legkésőbb elmennem vizsgázni hogy ne vesszen el a jogsi?


2020. okt. 15. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kresz vizsgra 1 éved van a tanfolyamtól, forgalmi vizsgára 2 év a kresz vizsgától.

Az elsősegélyre nincs előírás, tehát bármeddig halogathatod.

2020. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Most volt egy csaj 12 éve forgalmi vizsgázott és a járvány miatt meg nem kellett elsősegély , bement megigényelni a jogsit, és neki van igaza, diploma is járt nyelvvizsga nélkül neki.
2020. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2020. okt. 16. 07:26
 4/16 anonim ***** válasza:
ne halogasd menj el tanfolyamra, utána bemagolod a 64 tételt és kész én 5 perc alatt levizsgáztam hibátlanra
2020. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem már csak a vizsga van hátra voltam tanfolyamon csak meghúztak 2szer.

Már nagyon szeretnék túl lenni rajta de egyszerűen nem tudom rá venni magam a vizsgára. Valahogy parázok vagy nem tudom félek, hogy megint meghúznak nem szeretem az elsősegélyt vérzés, törés meg ilyenek.

De nem akarom már húzni az egészet nehogy elvesszen nekem a jogosítvány, mert előről biztos nem kezdeném..

2020. okt. 25. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem értetted meg a válaszokat. Nem fog elveszni, bármeddig halogathatod. De igazából magaddal cseszel ki, mert áll benne a pénzed és nem tudod használni a jogsid.
2020. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Te sem értetted meg az én válaszom. Nem fogom halogatni, mindenképpen elmegyek vizsgázni😂😂
2020. okt. 25. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
de mit nem tudsz? újraélesztés kötelező, stabilba fektetés utána 1 tétel pl artériás vérzés, vállkötés, koponyasérült, kruppos gyerek....ennyi
2020. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A tételek közbe egyszerűen lefagyok, az ilyen szóbeli vizsgák a gyengéim nem tudom miért de sajnos ez van...
2020. okt. 25. 18:19
 10/16 anonim ***** válasza:
majd én kitanítalak :D lány vagy?
2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!