Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek,ha átvert a szerelő?

Mit tehetek,ha átvert a szerelő?

Figyelt kérdés

Elvittem az autómat ,motorcserére. Ami 380.000ft volt. Megcsinálta de papírt nem adott hozzá. Azt igérte,hogy 1 hét és meg lesz. Én Naív meg hittem neki és elhoztam a kocsit és a régi motrom is. A megbeszélt 1 hét után kerestem,nem vette fel,majd elmentem hozzá,akkor is azt mondta hogy 1 hét. Eltelt az egy hét ,hívtam semmi válasz,elmentem ,nem volt otthon, Azóta,folyamatosan hívom ,nem veszi fel.Eltelt ,már több mint egy hónap,Papírom nincs még mindig. Mit tehetnék????

Az forgalmimban motorkód és motorszám is felvan tűntetve,elméletileg.


máj. 7. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Elmentem egy behajtó ismerősömmel. Másnap szólt, hogy mehetek a pénzért.
máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy nő vagyok és nincs behajtó ismerősőm...
máj. 7. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalos emailt írj neki, amiben feltünteted az autód adatait, a költséget amennyit elkért, az ígéretet, ha nem adja oda amit ígért, akkor jogi útra tereled a témát, fogyasztóvédelem stb. Persze ez csak ijesztgetés, mert semmi nyoma, hogy ő megcsinálta ezt az egészet.
máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3

A Traileres oda vitte az autóm és az egyik ismerősőm ,pedig egyszer velem volt nála amikor még csinálta az autót.

És ha arra sem reagál?

máj. 7. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Akkor van bizonyítékod, hogy abban az időpontban felszólítottad, szóval tudnia kellett róla. Telefonbeszélgetés nem bizonyít semmit. Ettől általában meg szoktak ijedni és megteszik amit kell. Ha nem, akkor ügyvéddel kell beszélned hogy mik a továbbiak.
máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már sms-t is írtam neki ,hogy holnapra kérem a papírt mert feljelentem,de arra sem kaptam választ.

Köszönöm.

máj. 7. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek férfi barátaid?
máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs motorszàm a forgalmiban, gyakorlatilag a motorkòd maradt, ami nem gond.


Garancia ilyen szerelőtől jobb ha nincs

máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hivatalos muhely? A papirt kinyomtatni a beszerelesrol meg lepecsetelni netto 5perc. Mas nem kell hozza, nem ertem mihez kell az egy hét. Az uj motort o hozta hozza? Arrol van adasveteli?
máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg, egy bontóból vette.
máj. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!