Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeket elég "egyszerű" autókna...

Ezeket elég "egyszerű" autóknak mondják (fényképek lent). Mennyire megbízhatóak vajon? Mert bár Európához képest (állítólag) le vannak maradva, de mégis tele vannak ezek is elektronikával, ami elektronika mint sejtjük a tengerentúlon ugye...

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nyilván, ha van másik autó is a családban, akkor nem probléma egy-két hétig várni, míg megjön az alkatrész az Államikból, de...


Ezekkel is le lehet robbanni például egy utazás során, és ha ez külföldön történik, nehézkes lesz a trélerezés haza. Plusz ugye még a szállított személyeknek is a hazautazás.



2020. okt. 16. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
El ne hidd már hogy le vannak maradva, sőt inkább fejletebbek mint az itteniek.
2020. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

?


Nagyon nem ezt mondják róluk. :)


Ráadásul (ezért nem is írtam) a közvetlen legújabb előtti Escalade-ről még az amerikaiak is csak rosszakat mondanak megbízhatóság téren. Sajnos...

2020. okt. 16. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem, hoyg lehet egy Corvette-et egy Navigatorral egy kalap alá venni...
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha neked ezt a kb. két másodperc gondolkodási idő alatt kitalálható "összefüggést" magyarázni kell, akkor ott bajok vannak.


Többiek, azért írjatok!

2020. okt. 16. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért írtam a hozzászólásomat, mert nekem magyarázni kell.

Nem tudom, neked első olvasásra miért nem világos amit írtam.

Az egyik egy sportkocsi, amivel az ember nem megy külföldi túrára. A másik egy tipikus amerikai böszme egyterű.

Szóval nyugodtan hülyézz le újra, nem értem, hogy mi rejlik a kérdés mögött.

2020. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Furcsa. Mármint (nekem) tényleg furcsa, hogy ezen az összefüggésen mi bonyolult lehet. Ha tényleg nem értetted, akkor most elnézést kérek. De ami még furcsább, hogy mások (amerikai autókat kedvelők) még nem is írtak... Azért azt vártam, hogy legalább öt-tíz hozzászólás érkezni fog...


Kicsit elkalandoztam. :) Szóval a közös bennük (amit néhány sorral fentebb ebben a hozzászólásomban már el is ejtettem) az, hogy:

Modern, mai, megbízhatatlannak titulált amerikai autó mind.

Hiába egyik az SUV, másik sportautó; amerikaiak egytől-egyik. Kérdés a fenti három/négy modell mennyire megbízható Európában. Kiváltképp utazások alatt, amikor még a trélerezés is necces. Meg az utas(ok) hazaszállítása, ha valamelyik autó lerobban.

2020. okt. 16. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert teljesen másként közelítik meg a dolgokat. Mások a prioritások, a fő tervezési szempontok stb.
2020. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!