Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tirisztoros gyujtás. M...

Simson tirisztoros gyujtás. Mindig 200m után tönkre megy a tirisztor mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
6v os alaplap probáltam 6v os trafoval és 12v os al is már a 3. Tirisztor ég ki légszi segítsetek

2020. okt. 18. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A tirisztoros gyújtáshoz lehet kapni hozzávaló trafót, a megszakitós gyújtás trafója nem lesz jó hozzá.
2020. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínű valahol zárlatos lesz, esetleg kontakthiba vagy magas feszültség okozza a hibát. Én ajánlom a gyári vagy az MZA tirisztort, bár sosem volt még ilyen gondom (megszakítóval is van élet... sajnos..) ezért nem sokat tudok segíteni. Nem vagyok autóvillamossági szerelő sem, de ha van egy multimétered könnyen ki tudod fogni a problémát, ha a magas feszültség a gondja.
2020. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen nagyon magas volt a feszültség, vettem egy plusz ellenállást, és egy tirisztoros trafót mostmár jó :)
2021. jan. 18. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!