Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki volt a hibás ebben a...

Ki volt a hibás ebben a koccanásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítsetek nekem. Balra kanyarodó sávban 4-en álltunk. Én voltam a negyedik. Zöldre váltáskor az első két kocsi át ment a lámpán. Az előttem lévő hezitált, aztán nyomott egy kövér gázt. Meg is indult szépen, a szándéka olyannak tűnt, mint aki át akar menni a lámpánál, akár sárgán is ha kell. Így én szépen fel is zárkóztam mögé. Azonban épphogy zöldről sárgára átváltott a lámpa, az előttem lévő azonnal satufékezett. Pedig még kényelmesen át tudott volna menni ő is és én is. Ő már bőven fél úton járt, elhagyta a sáv záróvonalait is. A végeredmény az lett, hogy hátulról bele mentem. Teljesen váratlanul ért, hogy előttem meg fog állni, szerintem indokolatlanul. A kérdés: szerintetek ki volt a hibás? A válaszok után leírom, hogy végül ki fizetett kinek.

2020. okt. 18. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Elismerte, tanúk előtt, írásban, aláírva, lehetőleg rendőr jelenlétében, jegyzőkönyvezve?

Mert olyat is láttunk ám már, hogy szóban elismerte, aztán másnap a rendőrök csöngettek a "vétlen" félnél, hogy balesetet okozott majd elhagyta a helyszínt, és erre három tanú is van...

2020. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg kamu sztori. De ilyenkor simán mondhatja, hogy nem ért volna át a sárga alatt ezért inkább fékezett.
2020. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Végül kpban ide adott egy jelentéktelen összeget a 21 éves kocsim lökhárítójára és mindenki ment dolgára.


Utolsó, miért lenne kamu a sztori? Szerinted szórakozásból valaki kitalál egy sztorit? Sajnos nincs ilyenekre időm, bár lenne.

2020. okt. 18. 16:45
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Végül kpban ide adott egy jelentéktelen összeget a 21 éves kocsim lökhárítójára és mindenki ment dolgára."

Nem akarlak ijesztgetni, de a tesók pont így szokták. Aztán rendőrség, baleseti helyszín elhagyása, feljelentés, ismeretlen tettes, frsz. megvan, négyen ültek az autóban, mind tanúsítja...

Legalább volt térfigyelő, ahol történt, meg ahol megálltatok?

2020. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

11-es:


ilyen is van. Én már olyat is hallottam, hogy haveromékba belement oldalról egy srác. Ott leírták A4-es papírra, hogy a srác volt a hibás, adatokkal mindent, dátum idő stb. Aztán másnap már azt mondta, hogy ő este sötéttel fenyegetve érezte magát és azért írta le, hogy ő a hibás. Hónapokig ment a huzavona végül a biztosító nem fizetett. Ezért kell mindig rendőrt hívni tök mindegy mennyire tűnik jószándékúnak a tag.

2020. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Persze, volt. A kocsiban is volt cam. Meg nem is tesókák voltak, hanem egy középkorú hölgy.


De egyébként nem semmi, hogy ilyenek vannak. Később rád hívják a rendőrt. Meg sem gondoltam volna. Ennyivel is okosabb lettem.

2020. okt. 18. 16:53
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú hölgytől mondjuk én nem fogadtam volna el pénzt. Kiegyeztünk volna 50-50-ben. De meg tudom érteni, hogy valakinek az a kis pénz is számít és elrakja még ha tudja is, hogy ő a hibás.
2020. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, lehet, hogy igazad van. Utólag sajnáltam is az esetet. De igazából neki a kocsi abszolút nem sérült, de tényleg semennyire, mert a vonóhorog felfogott mindent. Nekem nyomódott be a lökhárító.

Na mindegy, igazából megtörtént, így történt. Ez van.

2020. okt. 18. 17:07
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

Tehát te bem is kérdezel igazán, hanem népnevelsz?

Rendben, de be itt és ne hülyeséget terjessz!

2020. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Mázlid volt. Ha határozottabb lett volna a hölgy, akkor te fizetsz.

A balesetet te okoztad a nem megfelelő követési távolság miatt.


Van, amikor nem a hátsó a hibás (pl. "büntetőfékezés"), de ez nem olyan eset volt.

2020. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!