Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia autó tulajdonosok! Ti...

Francia autó tulajdonosok! Ti szépnek tartjátok jelenlegi autótokat vagy ami volt és nem bantatok meg a vételét? Üzembiztosan működik?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert volt nekem egy Peugeot 207 1.4 benzinesem. Megbízható volt, 4,5 éven át használtam, 12 évesen cserélt gazdát. Ezalatt semmi elektromos vagy motorikus probléma nem volt vele. Hanem a forma... Azt 4 éven át egyszerűen nem tudtam megszokni. Apró formai elemek, amire másik talán nem figyelnek fel. Hogy konkrétan mire is gondolok? Az első fényszórók furcsa felső éle, kiugrik a sík-bol, élére vasalt sarvedok elől és hátul, utoljára ilyent a régi szoci autókon láttam, túl méretezett, soklevegot felfogo első szélvédő, emiatt jelentősen megnövekszik a gép légellenállása, belül meg az nem tetszett, hogy az 5 cds tárat a kesztyűtartoba rejtették, ahelyett hogy a műszerfalon kapott volna helyet! Ilyenrol addig nem is hallottam. Biztosan nem gyári beszerelés volt, hanem vmi okos "házi gányolas". Kb ezek. Autóvásárlás '21 kora tavaszáig max addig nezelodes. Egy biztos, a biztonság kedvéért nálam a francia, olasz kilöve.

2020. okt. 18. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy új, 2018-as 3008-asom van, nagyon szeretem műszakilag és a külsejét tekintve is. Nem bántam meg a megvételét.
2020. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy 407 SW volt, szerintem a legszebb autó volt a piacon. Most a második autóm egy 1007-es, a csúszóajtós. Addig tartom "életben" amíg lehet, mert ilyen ajtós másik kocsi nincs. Csuda praktikus.
2021. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!