Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan hogy az első...

Létezik olyan hogy az első szélvédőt kívülről lefóliázzák? Karosszériála fóliát tudom hogy van. De első szélvédőre tesznek lyet, h megvédje a karcolásoktól apróbb kavicsoktól?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen: [link]
2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána érdeklődök akkor. :)
2020. okt. 23. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok szélvédő fóliát kiviteleztünk az évek során, de amikor jött egy olyan Megrendelő, aki felháborodott azon, hogy a szélvédő védőfólia alkalmazása ellenére betört a 6-os "béjemvéje" első üvege, amit utána a fóliával együtt ki is cseréltünk, akkor úgy döntöttem, hogy ez nekem nem ér meg ennyit. Sem az idegeskedés, sem az anyagi kiadások, mert mint kiderült, van olyan ember, aki úgy gondolja, előzetes tájékoztatásunk ellenére, hogy a fizika törvényei rá nem vonatkoznak.


Ezeket kell tudni, azoknak akik az első szélvédőt fóliáztatnák:

- függ az autó sebességétől,

- függ a kavics méretétől,

- függ a kavics formájától,

- stb.


Minden fólia ellenére megnyugtatok mindenkit, hogy mindig lesznek olyan kavicsok, amelyek nagyobbak, hegyesebbek, mint amelynek a mozgási energiáját a védőfólia már nem tudja elnyelni.


Mi inkább levettük a palettáról, minthogy kellemetlen perceket okozzunk magunknak és olyan emberekkel vitatkozzak, akiknek nullával egyenlő a kompromisszum készségük. Ha nagyon szeretné a Megrendelő, akkor megoldjuk a fóliázást, de közösen egy nyilatkozatot írunk alá, amelyben mindezekre felhívjuk a figyelmét.


Remélem tudtam segíteni - Thomy

2020. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!