Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az, hogy a Lada...

Mit jelent az, hogy a Lada Niva volt az első önhordó karosszériás terepjáró?

Figyelt kérdés
A Lada Niva csak a 70-es években jelent meg, de Jeep már a második világháborúban is volt. Az mitől nem önhordó karosszériás? Vagy mit jelent egyáltalán az, hogy önhordó karosszériás?

2018. szept. 13. 22:35
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
30%

Gondolom nehezedre esett beírni a googleba hogy "önhordó karosszéria"....de higy el ne fáradjanak az ujjaid a gépelésbe,tessék...első találat : [link]


Kb 5 masodpercbe telt......

2018. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Úgy képzeld el, hogy van egy létraváz, és arra van rácsavarozva az egész kasztni. Ez a nem önhordó, mint a Jeep, de még pl a 2-es Mitsubishi Pajero sem önhordós. Viszont a Niva már spéci szerkezet, ott nincs létraváz, és a futómű a kasztnihoz van rögzítve. Elvetemültebbek a Nivát az első SUV-nak is titulálják, de végülis miért ne lehetne az?
2018. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első linkje is hasznos, de a válasz nem, bunkózás helyett még az is jobb lett volna, ha inkább nem ír semmit és megállja, hogy ehhez a kérdéshez ne szóljon hozzá.
2018. szept. 14. 02:20
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez az oldal azért van hogy megvalaszoljuk a kérdéseket.

Régen volt az alváz, azon volt a kasztni.


Itt pedig a szerkezet egy nagy egységet képez, amire megy fel minden.



No. Aki ide regisztrál elfogadja azt a szabályzatot, hogy ha válaszol akkor nem szid, bunkozik stb.


Én a bunkózásert automatikusan adnék 24-48-96 majd 1 hónapos, S végül végleges IP ban-t

2018. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
23%
Semmi bunkózás nem volt a válaszomban,ezek egyszerűen tények!Tekintve hogy kevesebb időbe került volna egy google keresés után bármelyik cikket elolvasni leírással/képekkel mindennel,mint amennyi időbe a kérdés kiírása került!
2018. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
2018. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

D. Brasco, a nép szócsöve! :-)

Sajnos megint igaza van...

2018. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Brasco, ez az oldal nem feltűnési viszketegség kiélésére van. Ha nem segítő szándékkal akarsz írni, csak azért, hogy bunkózz egyet, vagy kiéld a hozzászólási kényszeredet, akkor inkább ne írj semmit. Legalábbis nekem ne, nem vagyok rá kíváncsi.
2018. szept. 14. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Nincs igaza Brascónak...


Ha nincs kedved válaszolni, akkor lapozz tovább.

Gyakran van olyan, hogy nem értek meg valamit, felteszem a kérdést inkább, ha nem értem a szakszavas leírást.


Vagy


Felteszem az egyszerű kérdést is, ha nem tiszta minden.

Baj? Ha igen ne válaszolj, nem kötelez senki, de arra sem kötelez senki, hogy itt bunkozz.


Nem jó, mikor beírod a googleba, hogy onhordo kasztni, s ezt a kérdést dobja be? De, mert akkor ezzel segítenek a többi keresőnek. Többek közt ez is lényege a kérdés megválaszolásának. Nem?


Nem jobb, ha vam egy kérdéses, googleba beírod, kidob 3 gyk linket, de ebből kettő ezzel van tele.


Sajnos ez uralja a gyakori kérdéseket...


A valóságban mind csendes, szeretethianyos ember ül eme gépek mögött. Én sajnálom ezen embereket. Csak sajnos mind itt töltik ki a napok stresszes életét.


Sajnos van, mikor a válaszra (milyen autót vegyek?), Leírom, hogy szivodizel, erre érkezik az üzenet, hogy hül ye vagyok, golf 4ből nincs szívó, valamint az nem megbízható annyira mint az 1.4 benzines. És ezért a kr va anyámat. Hát itt tart az oldal az ilyenek miatz


A kérdés hamarosan törlésre kerül, kérlek olvasd végig

2018. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!