Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lancia Delta, Fiat Bravo...

Lancia Delta, Fiat Bravo vélemények?

Figyelt kérdés

A Delta III (2008-tól) és a Bravo (2007-től) modellekről, 1.4 vagy 1.8 turbó benzinesről vélemény?


Nagyon kevés szaladgál belőlük pedig papírformán nagyon jók. Erős, tágas, elegáns, csendes, mi kellhet még?


2020. okt. 26. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
10-es vagyok. Most én itt nem az újakra gondolok, hanem a 10-20-30 évesekre. Az ilyen Citroenek, Fiatok, Lanciák, Alfák az igényes, odafigyelő emberek autói. Olcsóbb és inkább józan eszű, lelkiismeretes törődést igényelnek, cserébe magasról leszarják a német meg japán tömegautókat, a kényelmükkel, stílusukkal és a többlettel, amit nyújtanak, hogy az autózásban az UTAZÁS élménye IS fontos. Aki akar, az kínlódhat az új német autók rejtélyes méregdrága hibáival, én akkor is a pofájába vigyorgok az öreg olasz paripámból, ami százszor megbízhatóbb, odafigyelős gondozással, mint a mai kommersz német meg japán divatfosok. És ha bele ülsz, elindulsz, nem elmegy az életkedved, hanem megjön! És ez autóban ez igen fontos! Körül kéne nézni miért tették tönkre a Saab márkát. Mert a nagyszájú gyárak nem bírták elviselni hogy ANNYIRA jó autókat gyárt évtizedek óta. Hajrá olasz, francia és svéd stílusautók, amiket az élet örömeire terveztek, dolgos kezű odafigyelő főleg 10-20-30 éve! Mert valamit valamiért. Az IGAZÁN jó autókra oda kell figyelni. A fapados babakocsira kevésbé, némelyik idétlen új elektronyos mozgó porszívó sokkal többet nem is ér, csak átver ha jönnek a hibái. És azokon nem pár elektromos csatlakozót kell megpucolni, meg olajsarat kitakarítani és kész, hanem fémillióért 2 hetet áll szervízben felismerhetetlen hiba miatt. Én az utóbbi 5 évben ahány autósnak segítettem a városban TOLNI, az MIND német autó volt, bocs...
2022. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak az emberek közlekedni akarnak, nem szerelni. :D
2022. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!