Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény Lancia Delta 1.6?

Vélemény Lancia Delta 1.6?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném megkérdezni tőletek hogy a Lancia Delta 1.6 milyen autó? Nem nagyon hallotam még róla de kiváncsi vagyok rá alkatrész árak,fogyasztás,tipus hibái néztem az interneten de nem nagyon találtam róla semmilyen tapasztalatot.

2017. okt. 1. 23:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a 1999-es évjáratú 76Kw 103L
2017. okt. 1. 23:33
 2/5 D. Brasco ***** válasza:

Egy igazi olasz nyűgös beteg ló!

Ha érzelmi alapon szeretnéd birtokolni vedd meg,ha viszont racionális okok miatt akkor......várjunk csak!Olyan nincs is!

2017. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Meglehetősen szervizigényes jármű, nem kimondottan a szerelők álma. A jó minőségű alkatrészek beszerzése körülményes, és egyáltalán nem pénztárca kímélő.

Lebeszélnélek a megvásárlásáról.

2017. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olasz autó párti vagyok, de a Lanciából ez a széria számomra teljesen kimaradt. Ebból vagy egy azelőttit (HF Integrale) vagy egy újabbat (1.4 Tjet) vennék.

Ha ez a Lanca a Bavo, Brava alapjaira épült, akkor nem lenne olyan vészes, de szerintem más utakon jártak. Akkor meg hagyd.

2017. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem gondoltam volna hogy ennyire igényes kocsi lenne az alkatrész árakról meg ne is beszéljünk akkor,mert gondolom a beszerzés is nehézkes az árakkal is el vannak szálva.... azt gondoltam mivel régi autó igy sokkal olcsóbb a szervizelés de úgy látszik tévedtem én inkább Opel párti vagyok. :)
2017. okt. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!