Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3, ami nem rohad?

Mazda 3, ami nem rohad?

Figyelt kérdés
Tudom, mindegyik igencsak rohad. De a napokban láttam egy 2008-as 1. generációs Mazda 3-at, amit garázsban tartottak, ez látszik is rajta. Magyarországi, 1.6 benzin motorral. Érdemes élőben is megnézni, vagy inkább hagyjam? 1.5 milliót kérnek érte.
2020. okt. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván érdemes megnézni ha ezt a típust keresed és akkor magad is meggyőződhetsz az állapotról.
2020. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjad.Ki fog rohadni alólad.
2020. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogod tudni meggyőzni :) Sok éve túrom a rozsdát, javítom, foltozom azt amit Nyugati szomszédaink az első jelnél eladják, vagy leadják bontóba.
2020. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
84%
Esküszöm sosem értettem,hogy valaki tudja egy tipusról,hogy szar....és ráadásul pont az a baja,hogy úgy rohad mint kb semmi mas a piacon,de azért megis csak azzal szeretné megxopatni magát,mert azt hiszi,hogy biztosan ő lesz majd az aki kifogja az aranyhalat a sok szemét közül......
2020. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném ezt a típust kérdező. Lehet hogy egy-egy példányon nem találsz kívülről rozsdát, aztán pár év múlva egy szép napon arra leszel figyelmes, hogy belülről fogyasztja a karosszériát és már át is ette magát.
2020. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2004es mazda3 van, alig van rajta rozsda.
2020. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
#6 nyugi van ott, csak te nem látod (még), ötös éppen erről beszélt........
2020. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyesek szeretnek felszállni a szopó rollerra. Ismerős csajnak is elmondtuk jó páran, hogy ne vegyen Mazda 6-ot 12 évesen hiába tetszik neki. 1 éve van nála de vagy 600-at lehetne költeni karosszériáztatásra. Brutál módon rohad.


Másik ismerős meg Golf-al szívta be. 22 éves GOLF-ot vett 600 körül. Már rá költött 1,5 milliót és mig ígyis állandóan rossz.

2020. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amelyik nem rohad, az nem rohad. Van ilyen.

Az enyém 2006-os és most jelent meg rajta az első pozsdapötty, pedig csillag garázsban áll.

Ha kifogsz egy garázsban tartott, rozsdamentes példányt, akkor az még sokáig jó lehet.

A kínálat aljára pozicionált, háromszor körbelakatolt romokat persze tényleg jobb elkerülni.

2020. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!