Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz az A2-es...

Mennyire nehéz az A2-es jogosítvány? Illetve milyen összegre lehet kábé számítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves fiú vagyok, és megszeretném szerezni az A2-es jogosítványt. Jelenleg AM és B kategóriával rendelkezek. Eddig a motoros előéletem az egy 50-es, váltós motorral történt, mejjel közlekedtem majdnem 2000km-t. Viszont érdekelne a véleményetek hogy érdemes e letenni az A2-t, illetve tanácsot is szívesen elfogadnék.

2020. okt. 27. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassú sebességű manőverezés kicsit macera, de gyébként nem nehéz megszerezni. Ár csak tőled függ.
2020. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a helyzetben voltam tavaly, 19 évesen csináltam A2 jogsit Am tapasztalattal. A jogsi megszerzèse nem volt nehéz, hozzá kell szokni a nagymotorhoz ami az 50es motorok után kicsit furcsa, de utána simán megy az egész. Ne aggódj miatta, ha tudod kezelni a motort és tudsz közlekedni kis motorral, akkor a naggyal is menni fog. Én a jelentkezéstől számított 40. napon sikeres vizsgát tettem, és 100 ezer forint körül volt az ára. Számomra teljes mértékben megérte megcsinálni, sokkal jobb egy A2-es motorral közlekedni, mint az 50es kávédarálókkal.
2020. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már mentél 2000 km-t 50-essel, nem jelenthet gondot. Ha szeretnél továbbiakban is motorozni, megéri letenni az A2-t, igen. Az árakat megtalálod online, iskolánként picit eltérő lehet. Érdemes megnézni az értékeléseket is.
2020. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Illetve még egyet olyan kérdés hogy, szemezgettem Suzuki Gs500-as motorokkal, ugye ami elvileg a legjobb motor A2-höz.

Szerintetek is megfelelő lenne?

2020. okt. 27. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "legjobb motor A2-höz". Nekem a GS500 az egyik legszarabb lett volna, mert majdnem 2 méter magas vagyok. Számomra a legjobb, olcsó A2-es motor a Suzuki Freewind volt. Akkoriban 35 kW-os motor nem igazán volt, max vadi újonnan. Illetve a 90-es évek túraendúrói.


Illetve azért sincs ilyen, hogy legjobb A2-es motor, mert darabonként eltérő lehet, hogy mennyire fogod akarni felgyújtani. Ha jót fogsz ki, akkor valóban jó, de rengeteg lerobbant bontószökevény is van a hazai GS500 palettán.

2020. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2000 km? Én havonta 1,5× ennyit motorozok...
2021. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!