Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es Suzuki swiftben hol...

Msebi06 kérdése:

2001-es Suzuki swiftben hol található a központizár vezérlő?

Figyelt kérdés
Távirányítóval vezérelhető központizárat kötöttem be, de véletlen összeérintettem két vezetéket, amiket nem kellett volna. Akkor elszállt a kormány alatti biztosíték házba egy biztosíték és azóta ha kulccsal nyitom-zárom, nem működik a központizár. A biztosítékot cseréltem, de továbbra sem működik. Távirányítóról tökéletes, csak jó lenne, ha működne kulcsról is.

2020. okt. 27. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
5 ajtósnál jobb hátul található a csomagtérben a műanyag burkolatok alatt, Sedannál szintén itt valahol van. Ha a távirányítós vezérlővel adsz jelet a gyári vezérlőnek, akkor működni fog kulccsal is a nyitás-zárás, de ha kiváltod vele a gyári vezérlőt, akkor csak a távirányítóval fog menni. Lehet, hogy csak a bekötés a hibás, a biztosíték pont azért van, hogy megvédje az áramkör részeit, így talán nincs is köze ahhoz, amiért nem működik kulccsal.
2020. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gyári selcat ki kellett kötnöm, mert már csak 1 távirányítója volt, de az is tönkrement. 30eFt lett volna darabja.

Rendben, ránézek a csomagtérben, köszönöm!

2020. okt. 27. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem működik a kulccsal, mert ki lett kötve a gyári vezérlő. Nekem nem volt távirányítható, csak kulccsal működött a központi zár. A vezérlőhöz hozzá sem kellett nyúlnom, a bal első ajtónál kötöttem rá a nyitás-zárás vezetékére a távirányítós vezérlőt, ez ad jelet a hátul lévő gyári vezérlőnek, így távirányítóval és kulccsal is működik a központi zár. (#1)
2020. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nálam itt szakadhatott meg a dolog. Nem kap jelet a gyári vezérlő hátul. Orvosolom a problémát.

Köszi, így már el tudok indulni vele.

2020. okt. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!