Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár vezérlő! A...

Központi zár vezérlő! A rendszer már működik, (az ajtók nyitása/zárása), a csomagtér még nem. Teendők? (rész. Lent! )

Figyelt kérdés

KÉP!!! ==== [link] ==== KÉP!!!


Amint a kérdésben már írtam, a rendszer már működik, de van itt egy olyan funkció, hogy csomagtér nyitás. Erre a két kanócra kellene kötnöm a motor két kanócát? Melyiket melyikre?



2016. márc. 26. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kanóca a gyertyának van, a vezeték az a szó amit keresel.


A zármotor polaritás váltással nyit vagy zár. Összekötöd a piros-fekete vezetékeket a zárral, és ha zárás helyett nyit, akkor megcseréled a kettőt.

Ennyi.

2016. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*jav: Összekötöd a piros-fekete és a rózsaszínű vezetékeket a zárral...
2016. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A csomagtér nyitó -500mA-es jel. Így is oké a képen látható motorral?

Már hazavágtam egy panelt, miközben ezt az ágat munkáltam. A kábel végig van már vezetve, szerelvények is megvannak az ajtóban, azr hiszem még a motor is bent van, csak mikor megéreztem az "amperszagot" tovább nem volt működő a dolog. Így akkor befejeztem a szerelést. Most újra elő vettem a dolgot, vettem bele egy másik panelt. Így, hogy a csomagtér kimenet még megblankolva sincs, nagyon szépen működik, de azért mégis csak itt van ez a funkció...

2016. márc. 26. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi baja lett a panelnak?
2016. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy 1ohm-os ellenállás megsült, mellette pedig nem tudom, hogy a 8bit-es cotroller vagy egy ic adta be a derekát. Az ellenállás továbbra is működött, (csoda) így sanszos, hogy valamelyik a kettő közül, vagy mindkettő. Melegedtek széped felcsatlakozás után, de funkcióját tekintve nem működött a rendszer.
2016. márc. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!