Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 2001, 1.6 vtec-nek...

Honda civic 2001, 1.6 vtec-nek mennyi az alapjárata melegen?

Figyelt kérdés

600-on van ami szerintem kevés.

Gyenge is az autó...EGR szelep is rendben, autodiagnosztika se dob ki hibát, gyújtáskimaradásra dobott hibát de trafó lett cserélve. Már csak a vezérműtengely meg a főtengely jeladóra tippelek..



2020. okt. 27. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalkozz azzal h leveszed a sarut és vissza
2020. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én cserelélném a gyújtókábelt is.Egyébként típushiba a hengerenkénti gyújtótrafó meghibásodás ennél a civic típusnál.Cserélted mind a négyet?
2020. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a 3-4-en lett cserélve mert arra adott gyújtáskimaradást.
2020. okt. 28. 06:50
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! El hoztam az autószerelőtől mert nem jött rá,hogy mi a baja...

Mentem vele 10km-t és ki dobta a check engine-t.

Le tettem az autót, más nap mikor indítani akarom el se indul,nyöszörög indításkor de egy idő után azt is abba hagyja. Folyamatosan ég a check engine lámpa, a töltés és az olaj lámpa...mi lehet a baj? Bocsi a fogalmazásért de hülye vagyok ehhez a témához.


Tehát kezdődött azzal,hogy gyenge lett. Utána már nehezen is indult, most meg el se indul...

2020. nov. 2. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:

ismét olvastasd ki a hibakódot, anélkül nem megyünk semmire.


Lehet főtengely jeladó is, de az is lehet hogy a vezérlésed van elmászva..

2020. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!