Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 1.4 -es motorba,...

Golf 3 1.4 -es motorba, milyen másik motor vezérműtengelye passzol, amivel nagyobb teljesítményt lehet elérni?

Figyelt kérdés

Mint pl. 1.9tdi-be szokták az 1.9sdi vezérműtengelyét belerakni.

AEX motorkódról van szó.

Előre is köszi!



2020. okt. 27. 22:45
1 2 3
 1/23 D. Brasco ***** válasza:
84%
Kb semmi...de ha bele is tudnal rakni valami mast semmivel nem lennel előrébb vele,sőt még annyira sem menne mint jelenleg ha nem mész utána ecu-val/befecskendezővel/kipufogoval meg a többi periferiaval.......de eetol meg egyszerubb ha eladod es veszel egy megfeleloen eroset
2020. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A szívó-kipu oldal át van alakítva, szoftveresen is módosítva lett, így tud a gyári 60 ló helyett kb. 80-at. Kb 90-100 ló lenne a terv, ennél az autónál ott megállnék a teljesítmény tuningban.
2020. okt. 27. 23:09
 3/23 D. Brasco ***** válasza:
52%
Aha...szóval +20lovat sikerült rácsipszelni,plusz gondolom az elmaradhatatlan direktszűrő tuning.Hát hogyne.....
2020. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak amit én tapasztaltam.. a direkt szűrő adott 5 lóerőt, a nyitott rendszer adott még 5-öt, a chip meg 8-10 -et. Nem hasra ütés szerűen, sokat kísérleteztem és mérve is lett.
2020. okt. 28. 00:18
 5/23 D. Brasco ***** válasza:
100%
Kisfiam,menjél inkább aludni....ugyan holnap nincs iskola,de ezeknek a lázálmoknak az ágyban a helye.......szerintem tegyél még rá szpinneres krómos átmérőnövelős dísztarcsát,az is ad 5 lovat,pont mint a kéken világító ablakmosó spricni,de a non plus ultra a hátsó ablakon a no fear matrica,az 10-ad........
2020. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az iskolát már pár éve kijártam, szóval az engem nem érint.

Véleményem szerint, és mások véleménye szerint is nem Jóska tuning az amit leírtam, ugyanis ha utána olvasol, a szívó motor tuningnak valami elég hasonló a menete. Az meg már más kérdés, hogy valaki szerint hülyeség egy kis köbcentis motort tuningolni, főleg szívó ként, lényegtelen, de emellett döntöttem. És szerintem reális célt tartok szem előtt.

Egyébként ha nem ismersz, ne alkoss rólam véleményt légyszíves, mert az alapján amit írtál, az jött le belőle, hogy egy 17 éves tuner Jóskának tartasz, akinek fogalma sincs az egészről.

Száz szónak is egy a vége, a kérdésemre megkaptam a választ, köszönöm!

2020. okt. 28. 01:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
HA gyárilag 60 LE ??? akkor nem tudsz 100-at kihozni sufniban soha.
2020. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy emberek miért vesznek 25 éves 1.4 hulladékot ami valószínű a gyári teljesítménytől is messze van már lefelé, és kezdik el "tuningolni"
2020. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 D. Brasco ***** válasza:
Nem hiszem,hogy mellé lőttem volna a 17éves hozzá nem értő tunerjóska dologgal!
2020. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez a 25 éves hulladék szerintem jobb állapotban van mint a legtöbb, az utakon futkozó 10 éves autó. Mind esztétikailag, szerkezetileg, motorikusan. Hogy miért vesz ilyet valaki? Egyszerű a válasz: ez tetszik neki, ergo nincs tele felesleges elektronikával ami csak plusz bonyodalom és hiba lehetőség. De kinek mi.

17 éves dologgal mellé lőttél, ugyan is 26 múltam, a tuner Jóska kifejezést tudtommal azokra használják, akik sufni módon hozzá értés nélkül állnak neki egy tuningnak nevezhető valaminek. Én rám szerintem egyik sem igaz, nagyrészt szakember segítségével készítettem.

2020. okt. 28. 13:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!