Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az első kocsid?...

Milyen volt az első kocsid? Hány évesen vetted? Saját pénz vagy szülők?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift 1.0 - most is ez van.
2010. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 16:39-hez !!! Hálás és megbízható szekér.
2010. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az első igazán saját autóm egy Zaporozsec volt, 1985-ben vettem 15 ezerért. Három évig használtam, bejártam vele sok helyet, aztán egyszer csak elfogyott belőle az erő és örökre megadta magát. Utána volt egy kispolszki, sokáig szünet, aztán egy Mazda 323. A mostani autóm Daewoo Kalos, elmúlt 6 éves, őt vadi újonnan vettem és nagyon szeretjük "egymást", még nem hagyott cserben.
2010. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos régen ment egy dohánygyár játéka,mindennap 1 millát sorsoltak ki.. Játszottam mint a marha,szívtam a cigit,kukáztam a dobozokat,küldtem befele mindent amit kellett róluk... Azt megfogadtam,hogy ha nyerek,veszek belőle egy kocsit.. Hogyha nem,akkor egy Trabantra összekaparom a pénzt.. Persze hogy Trabant lett..65 ezer forintért vettem,tökjó állapotban.. 3 évig nyüstöltem,aztán 50 ért eladtam.. De annyira a szívemhez nőtt,hogy tervezek venni mostanában még egyet.. Sok jó élmény fűz ehhez a típushoz..
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy 190D-s mercit kaptam,a szüleimtől Kb 500 000-ér

De azóta már eladtam és egy Alfa Romeo GT-nek vagyok boldog tulajdonosa.

Saját tőkéből lízingre:)

2010. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És a Merci mennyire volt tetű lassú? Mert az én Kadettem irtózatosan az volt. Testvérem 1.1-es I. Golfja kábé ugyanúgy ment.
2010. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!