Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ÚJ Skoda Octavia / Superb...

ÚJ Skoda Octavia / Superb kézi, vagy manuális váltóval jobb?

Figyelt kérdés

Melyikkel élvezetesebb vezetni?

Kimondottan ez a két típus érdekel.

Nyilván akiknek van tapasztalat e téren.


2020. okt. 30. 17:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer próbáltam ki az automatát (kézi váltókaros vagy full automata üzemmód), onnantól soha az életben nem nyúltam többet manuális váltóhoz, ég és föld a különbség a praktikusságot, biztonságot, na meg nem utolsó sorban a kényelmet illetően, mint egy kismillió elektronikával szerelt autóban taposni a kuplungot és tekerni egy mechanikus kart (őszintén nem is értem, hogy hogy van még ennyire elterjedve a manuális)

ja és az enyém durrog is, ez is az automata sajátossága az én kocsimon :)

2020. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A mai kocsiknál már ezerszer jobb az automata váltó, mint a kézi. Kényelmesebb vele a vezetés, nagyon finoman vált ugyanakkor sportosan ha szeretnéd, és spórolósabb is vele a kocsi mint a kézivel.
2020. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1 #2

Némelyik automata váltó nem enged 4 ezer fölé..

Kihasználhatóság szempontból én a manuálisra szavazok..

Igaz, kényelmesebb az automata... Az igaz.. :D

2020. okt. 30. 17:48
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
automatát venném.
2020. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Kézi vagy manuális? Ugyanolyan jók. :-)
2020. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
#3 De enged, sport módban.
2020. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem regi automatan is volt ujabb is van.

Manualisat csak akkor vennek ha tobb automatat nem lehetne kapni

Nem az hogy nem tudok manualissal menni mert par evig az vlt de varosban valami isteni hogy nem kell valtogatni meg kuplungolgatni allando dugokban

2020. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Én a manuálisat szeretem jobban, így én azt ajánlom(igaz, nem próbáltam még modern automatát, csak régit)
2020. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Új autóknál manuális csak akkor jönne szóba, ha nincs keretem az automatára. Nagyon jók most már, nem igazán lehet ellenük semmilyen érvet felhozni.

Vezetési élményről annyit, hogy Ferrari, Aston, Bugatti, gyakorlatilag az összes sport és szupersport autó már csak automatát gyárt.

2020. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem kell ahhoz annyira messzire menni az átlag kocsiktól, Audi, BMW, Mercedes is már csak automatát ad a legtöbb modelljeihez.
2020. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!