Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérhető olyan egyéni/egyedi...

Kérhető olyan egyéni/egyedi rendszám okmányirodában ami jelenleg forgalomban van?

Figyelt kérdés
Egyéni rendszámot szeretnék autómra (3betű 3 szám) csak jelenleg ez a kombináció amit szeretnék még forgalomban van egy autón. Lehetséges ettől fuggetlenül kikérni ezt a kombinációt és a másik autó kap egy soron következőt? Vagy hogy működik ez?

2020. okt. 31. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ami már ki van adva, az legfeljebb is csak azután adható ki másnak, ha a korábbit visszavonták. Nem fognak a kedvedért más rendszámot gyártani egy forgalomban lévő autónak :D
2020. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Csak ha majd kivonták véglegesen a rendszámot.
2020. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem lehet. Ami már ki van adva, azt nem kaphatod meg, akkor sem, ha fizetsz az egyedi rendszámért.
2020. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem úgy lett, hogy megigényeltem mondták, hogy forgalomban van, aztán mivel elég jó a kapcsolatom kiment kettő rendőr a rendszám tulajához megbeszélték vele, hogy adja le leadta kapott új rendszámot én meg megkaptam az övét, de kormánypárti kapcsolat nélkül ez nem ment volna. De hogy érthető legyen első autóm rendszámát nem tudom megszerezni mert ki lett vonva és kell 5 év mire kifut a rendszerből, hiába mondtam, hogy akkor legyen másik törvény , nem, szóval én sem tudok mindent elintézni.
2020. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként nem feltétlenül van " forgalomba" . Nekem pl van egy egyedi rendszámom, de 15 éve nem használom. Most kíváncsiságból, egy honlapon beütöttem, csak is a rendszámot, ugyan a nevemet nem dobta ki, de az autó típusát, színét, igen. És még érvényes.Tehát érdemes az adott autó márka csoportba berakni,/már ha van ilyen/ hátha valaki épp eladná a jogot.
2020. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
5-ös: nem lehet eladni a jogot. Ami ki van adva azt más nem kaphatja meg. Nem úgy megy, hogy átadom másnak.
2020. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#7-es, ami a nevem van azt akkor adok el amikor akarok, nézz utána, rengeteg egyedi rendszámot keresnek megvételre. Ez kb olyan mint a befizetett üdülésű megvétel. Ez lehet hülye példa volt, de ha a nevemen van bármi is, amiért ráadásul fizettem is, azt jogomban tartom h eladhassam, mivel fizettem érte, ez az én tulajdonom.
2020. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
A hatósági jelzés nem saját tulajdon. Tök mindegy, hogy fizettél e érte.
2020. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Ezt mégis hogy képzelted?

#8 a személyi igazolványodat, bankkártyádat meg a gyerekedet is el tudod adni?

2020. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!