Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérhető olyan egyéni/egyedi...

Kérhető olyan egyéni/egyedi rendszám okmányirodában ami jelenleg forgalomban van?

Figyelt kérdés
Egyéni rendszámot szeretnék autómra (3betű 3 szám) csak jelenleg ez a kombináció amit szeretnék még forgalomban van egy autón. Lehetséges ettől fuggetlenül kikérni ezt a kombinációt és a másik autó kap egy soron következőt? Vagy hogy működik ez?

2020. okt. 31. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
7,9 es. Gondolom egy és ugyanaz vagy. De igen is eladhatom, mint mondottam, illetve írtam, ez az én tulajdonom. Ennyi erővel, semmit nem tudnék eladni, ami névre szólóan az én nevemen van ? No de mind1- is , mivel a kérdező pont nem ezt kérdezte.. Ámbár nem is tudom hogy hogyan gondolta ingyen , "ugyanazt a rendszámot? És igenis a saját tulajdonom. De inkább hagyjuk. :)Tényleg nézz utána...
2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

"Ennyi erővel, semmit nem tudnék eladni, ami névre szólóan az én nevemen van ?"

Ha neked ez a logikus következtetés, akkor hagyjuk :D Igyál egy sört.

2020. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű keveri az illető a 3 szám, 3 betű egyéni rendszámot a 4+2 vagy 5+1 egyedi rendszámmal. Utóbbi, egy kisebb vagyonért valóban átruházható
2020. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Persze, pityu, a masik illetonek meg beiktatsz egy ugyintezest masik rendszam miatt...
2020. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Az egyéni rendszám a kérelmező személyéhez köthető. Tulajdonosváltásnál a rendszám a kérelmezőnél marad, az autóra új rendszámot kell kérni.
2020. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!