Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen égő van a hatsó rendszá...

Milyen égő van a hatsó rendszámtábla vilagításnál?

Figyelt kérdés
Szoktam latni hogy ilyen kekesen vilagit sok embernek a hatso rendszam kivilagitasa.Mi a neve annak az egonek? Gondolom nem led-es.Mikyen arban vannak?

2020. okt. 31. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ledes.

Párszáz Ft ebay-en.

2020. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Általában LED-es. De csak úgy megsúgom a rendőr szólni fog érte.

Egyébként ha akarsz venni ilyet mégis akkor megnézed hogy pontosan milyen izzó kell a te autódba és azt megveszed LED-es változatba. Az én autómba Sofita kell azokból lehet LED-est kapni, ha tiéd is ilyen erősen javaslom azt a fajtát aminek van hűtőbordája, mert ha oylat veszel aminek nincs az 5-10 perc után elpusztul annyira túl fog melegedni.

2020. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Rendszámtábla világításba teljesen felesleges a led-es. Semmi jelentősége. Vegyél egy normál szofitát és szép fehéren fog világítani.

Plusz a kékesért a rendőr is megbüntet. Nem annyira durva mint a tompítottba ledest rakni de ha kötözködni akar bele fog kötni.

2020. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Nálam eddig minden autómban 2 db W5W (T10) foglalatú izzó volt. Egyes emberek előszeretettel cserélgetik ezt pár száz forintos LED-re. Ennek mondjuk én sem látom az értelmét. Attól, hogy ledet rakok bele, nem fogok jobban látni és nem is a rendszámtábla világítást kellene helyzetjelzőként használni. Az nem érdekem, hogy messziről látszódjon a stadionvilágítás szerűen kivilágított rendszámtáblám és más messzebbről le tudja olvasni és ezért még fizessek is, ha csak pár száz forintot...
2020. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!