Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 TDI 77KW , CAYC motorkódda...

1.6 TDI 77KW , CAYC motorkóddal rendelkező autók megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Audi A3 szeretnék venni és érdekelne, hogy megbízható a motor , vagy pedig érdemesebb lenne keresni egy 1.9 PD TDI-t BLS motorkóddal. És érdekelne , hogy az 1.6 CR TDI-t érdemes lenne élettartam szempontjából Chipelni?

2020. nov. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó motor, legalább annyira jó, mint a 2.0 TDI. Nekem utóbbi van, és azt is venném csak.

Élettartamot nézve nyilván semmit nem éri meg chippelni. De ha normálisan csináltatod be lehet vállalni.

De személy szerint, pont a fent említett miatt, ha van hasonlóan jó, erősebb motor, akkor inkább azt kell venni, mint chippelni

2020. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 2.0 CR TDI 103kw szeretnék venni, viszont elég ritkák .
2020. nov. 1. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, a Siemens elemes 2.0 PD nem jó motor, olyat ne vegyél.
2020. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: A3-ban nem tudom mennyire, de pl. Scirocco-ban csak az van (vagy 177, 184 lóerő) nekem is abban van


#1

2020. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló, nekünk is (pontosabban apámnak) CAYC motorkódos 1.6 CRTDI Golf van. Konkrétan ugyanaz a blokk, mint a 2.0 CRTDI, csak kevesebb a köbcenti. Tehát egy nagyon jó motor. Egyetlen típushibája van, az EGR szelep. De 100 ezerből kicseréled, és utána 150 ezer km-ig megint kutya baja sem lesz. Egyébként sima lendkereke van, nem kettőstömegű, van akinek ez is fontos. Nem egy erőgép, de ha eléri a 140-150es tempót, azt lazán tartja 5.5 literes fogyasztással bármeddig. Országúton 4 liter. Én ajánlom!
2020. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!