Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1. 9 Tdi motornal mi lehet ez...

1. 9 Tdi motornal mi lehet ez a rázkódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos a kovetkezo problémam az autoval 1.9 tdi 130lo asz motorkód) , szepen indul hidegen melegen, teljesitmenye tokeletes, melegen erezheto hogy picit megvaltozik a motor hangja es a bekterben is enyhe egyenetlen razkodas figyelheto/erezheto! viszont ha a futest es a ventillatorokat maxra teszem illetve felkaoxsolom a lampat a razkodas megszunik, a motor szepen jar, mitol lehet ez, itt megjegyeznem ismet hogy valoszinuleg az injektorok jok, hiszen nincs teljesitmeny csukkenes, szepen huz, nem dadog a motor stb, nincs kerepeles, csattogas, csak az emlitett problema, kettostomegut en is gondoltam de az is jo valszeg :) esetleg valakinek otlet? koszonom szepen elore is



2020. nov. 2. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miből tudod, hogy jó a kettőstömegű? Még motortartó bakot érdemes megnézni
2020. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jogos a kerdes! kiengedve es lenyomva sem valtozik semmi, ebbol gondolom hogy a kettostomegu jo lehet, bar kilometer alapjan mar cseres kehet a jovoben! de most nem arra gyanakszom! bar az ok amiert idr is kiirtam, sajnos nem vagyok nagy szakertoje a temanak :) igy itt is keresem a valaszt, szerviz 1 het mulva lessz ahol atnezik jobban
2020. nov. 2. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettőstömegűt még úgy tudod ellenőrizni, hogy ha a kocsi alá mész akkor még sokkal erősebb lesz a hangja


#1

2020. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es mi magyarazza azt hogyha felkapcsolom a futest, lampat, +ablaktorlo! a motor szepen visszaall es szűnik a remegés? no ez az erdekes!
2020. nov. 2. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jelenség alapjáratnál van? Én a bakkra tippelek. Bizonyos fordulatszámon olyan frekvencián remeg, hogy ezt érzed az utastérben. Amikor ráküldesz mindenféle fogyasztót, gondolom kicsit növeli a fordulatot, hogy tudjon tölteni a generátor és ekkor már nincs meg ez frekrencia, ezért nem érzed.

Próbáld meg nyitott motorháztetővel, úgy, hgoy látod a motort, erős fékezés közben elindulni előre, majd hátra - ha feltűnően mozog a motor közben, akkor rosszak a bakkok.

2020. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!