Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap reggel 7:30-kor lesz a...

Holnap reggel 7:30-kor lesz a 4-dik forgalmi vizsgam, mit tanacsoltok hogy sikeres vizsgat tegyek?

Figyelt kérdés
3-szor megbuktam, a sajat hulyesegem miatt.. (2x zarovonalon eloztem, 1x nem alltam meg a vasuti atjaronal ahol nem ment a lampa). Az oktatom azt mondta hogy a vizsgara valo tudas megvan, csak latja rajtam, hogy kapkodok, idegeskedek, es probalok “rutinbol vezetni”. Mit tanacsoltok?

2020. nov. 3. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Negyedszer ne csinálj hülyeséget. Mást mi sem tudunk tanácsolni.
2020. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihend ki magad, próbálj a lehető legjobban koncentrálni. Sok sikert :)
2020. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le, pihenj. Sok sikert!
2020. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy ment? Sikerült? :)
2020. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen sikerult, vegre!!!🙂 5 hibapontom lett, es azt mondta a vb, hogy az elsonek is igy kellett volna meglennie!🙂😀 koszonom mindenkinek a biztatast, ment a zold kez😉🙃🙂
2020. nov. 4. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, balesetmentes vezetést kívánok! :)
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Gratulálok! :) valami tippet tudtok adni? 2 hete vizsgáztam először és megbuktam, pedig nem izgultam, meg semmi (az oktatóm szerint a vizsgabiztos szigorú volt nagyon)

Tök sok hibát beírt nekem, amiket el sem követtem, de végül azért buktam mert nem álltam meg egy elsőbbségadás kötelező táblánál, ahol nem volt belátható az út, pedig nem jött semmi... Azt mondta az oktatom hogy a diákok kb másodjára szoktak átmenni. 2 het múlva vizsgázom, addig még vezetek. Remélem nem bukok meg mégegyszer:(

2020. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7. válaszoló! Először is az tök jó, hogy nem izgultál, most már tudod, milyen egy vizsga "hangulata", ez számítani fog legközelebb. Lehet, hogy beleestél az aznapi bukási rátába, és ha az oktatód is megerősített benne, hogy szigorú volt nagyon a vb, akkor nem a vezetéseddel van baj. Persze, oké,az tényleg necces, hogy nem álltál meg a macisajtnál úgy, hogy nem volt belátható az út. Ez azért jogos. De engedd el az első vizsgát és gondolj arra, hogy hamarosan mész ismét, és ezúttal sikerülni fog. Inkább állj meg 1-1 macisajtos táblánál, abból baj nem lehet, azért nem buktathat meg, mert óvatos vagy. Összeszedetten, koncentráltan, és sikerülni fog. Nekem is ez hozta meg a "sikert".
2020. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor erdemes lefizetni a vbt
2021. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!