Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer,Carisma,Niss...

Mitsubishi Lancer,Carisma,Nissan Almera,Honda Accord 5-700eFtos ársávban melyiket vennétek,megbízhatóbb,mint egy hasonló árkategóriás Opel vagy VW?

Figyelt kérdés
A cél,hogy minél megbízhatóbb legyen,minél kevesebbet kellejen vele foglalkozni. Volt már 10-15 év körüli Opelem,Vw-em(ezeken azért mindig előjött valami),régi Swiftem. A régi Swifttel évekig nem volt semmi baj,csak a kötelező olajcserék.Ezért gondoltam ismét japánra.
2020. nov. 3. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen a japánok, a fentiek közül. Pl az ALmera 1.5 benzin. Rendkívül megbízható, tartós konstrukció, de a többi felsorolt japán is igen jó. Mondjuk az Accord kilóg a sorból, inkább a Civic áll közelebb méretben a felsoroltakhoz.
2020. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Almera gagyi anyagokból van, de jó, csak figyelni kell a rozsdára. Mitsubishihez nem nagyon van alkatrész, mert kevés van belőle. Accord meg túl nagy. Ezek közül az Almerát mondanám a legjobbnak.
2020. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mitsubishi carismám 1.6 benzinesem van 2004es evjáratú. 2 éve vettem meg azóta a legnagyobb javítás az volt hogy kuplungot kellett cserélnem benne mert tesom 1 éjszaka alatt szelétrobbantotta (nemtudott rendesen váltani na mind1).

Megbízható télen nyáron egyből indul elvisz bárhová és a fogyásztása is nagyon alacsony (4-6L attól függ hogy mennyire küldözgetem neki).

2020. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Van egy audi a6-om (2004-es) és egy audi a5-öm (2012-es) de az a6os egy rakat f.s az a5 az dog de a fejemet is leeszi szoval az nem mindennapi hasznalatra valo illetve azzal is akadnak gondok mar. Multkor pl az uzemanyagadagolo eomlott el benne csak 240 ezer volt ra 1 honapra meg az automatavalto hibasodott meg..le se irom mennyibe kerult es meg szerencsem volt vele mert viszonylag "olcson" csinaltattam meg na a mitsubisivel ilyen gondjaim nincsenek. Valakinek elado audi amugy? Olcson adom most lett felujitva XD
2020. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!