Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 es be milyen...

Trabant 601 es be milyen motort lehet bele varázsolni valami márkásabbat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Akármilyet ami belefér, a gyárinál nagyobb tákolást amúgysem lehet végezni.
2020. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem is azzal van a gond, hogy belefér-e, hanem hogy hogyan bírja a karosszéria az erősebb motort.
2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
régen a korabeli FIAT motorokkal nyomatták ezeket, pl ami a ritmoba volt.
2020. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Bele lehet paszírozni csak forgalmit nem kap soha.
2020. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
50%
A fiat 127-esek 903kobcentis motorjat faragták bele régebben.Egy közbetéttel még azt is meg lehetett oldani,hogy a valto maradjon.De ezt ma mar az eletben le nem papirozod,meg a feltengelyeket 2 havonta cserelheted,ha nincs szerencsed a valtot is.
2020. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Először is a kétütemű trabant motornál, ma már csak márkásabbat találsz, tehát lenne választék bőven.

Másodszor: varázsolni semmilyen motort nem lehet, maximum szerelni illetve szereltetni.

A harmadik tétel már húzós, ugyanis az ehhez hasonló egyedi építések, csak nagyon borsos áron valósíthatóak meg.

És végül itt a negyedik -egyben legnagyobb probléma- mivel a műhelyekben is tudják, hogy ez a munka lepapírozhatatlan, ezért nem is vállalják.


Szóval, felejtős.

2020. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a 903 köbcentis Fiat motor van benne.A váltó teljesen jól bírja, és a féltengelyek se kopnak sokkal hamarabb, ha észel használod. A 3 körmösről beszélek, a régebbi felejtős.Egyébként többféle motort lehetett bele te(tet)ni, volt benne 2T Wartburg, Fiat 903 ccm, Maruti 800 ccm, Maruti 700,és találkozón láttam Daihatsu td motort is. Sajnos ma már kicsi az esély, hogy engedélyezik, illetve engedélyezik, de olyan ára lenne az átépítésnek, hogy csak igazán fanoknak ajánlanám,hogy fontolgassák..A kasznin gyakorlatilag nem kell semmit átalaktani, csak a tankot célszerű eltenni máshova, és a fűtést kell kialakítani, igazából a bölcsőn kell szabni, és kell hozzá közbetét.Én megvettem a terveket hozzá, és a közbetétet, és agamnak csináltam 2X éve.
2021. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angyalnyomó válasza:
82%
Nekem is egy 903-as "TRAFIAT"om van. Több mint 30 éve komolyabb probléma nélkül gurul.
2021. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!