Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 első autónak?

Trabant 601 első autónak?

Figyelt kérdés

Kb megtennék vele hétköznaponként 70km-t.

Vagy esetleg egy 1200-es?

Tudom hogy benzintemetők, de pontosan mennyi is az annyi?

Más egyéb veterán autók?



2020. ápr. 16. 22:53
1 2 3
 1/23 D. Brasco ***** válasza:
74%
Napi 70km-re még egy moder kiskocsi is szinte kevés,nem hogy egy ilyen a kitalálásakor is elavult ezer éves retek!Ilyen kocsit maximum hobbi autónak vesz az ember,nem pedig első autónak napi használatra ott is napi 70km-re.....egy ilyennel meg amugy is a fogyasztas lesz a legkisebb problemad.....
2020. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az 1esnek. Első autónak napi 70 km távra kétütemű trabit nem érdemes. Ha mindenképpen KGST korszakos keleti autóban gondolkozol akkor talán egy Škoda Favorit nem lehet rossz opció, már egész korrekt a lóerő, és relatív megbízhatóbb is. Zsigulikkal a probléma, hogy ha olyat szeretnél venni ami normálisabb állapotban van, akkor az már hogyismondjam elég drága kezd lenni.
2020. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni hogy minimum 70 km.

De nyugati autók közül talán a 70es 80as évek beli bmw és a mercik jönnek be, bár ezek szerintem első autónak nem éppen jó választás.

Trabantot azért is szeretnék mert édesanyámnak is ez volt az első autója és élmény hallgatni a történeteit:D

2020. ápr. 16. 23:32
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyrészt nézz utána másrészt próbálj meg picit érettem gondolkodni. Én 16 évesen akartam Ladát első autónak mert jópofának gondoltam. De tudom hogy egy rakás szar. Nem vagyok az az ember aki szarozza a mai autókat, reálisan nézek rá. Nem kell 1,4 TSi-t venni nem azt mondom. De legalább vegyél egy Toyota Corolla E110-et vagy egy Fiat Punto 2-t, vagy valami hasonlót az ezredforduló környékéről.

Ha olcsón kell akkor is Fiat Punto 1, Opel Corsa B, stb

2020. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én is tudom hogy ezek régi, elavult, megbízhatatlan autók, de egyszerűen nem tudom elviselni a tömegcuccokat.

Valami egyedi dolgot szeretnék, ami kicsit szokatlan.

2020. ápr. 16. 23:59
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó állapotú Zsigulit lehet kapni 600 ezerért, az nem olyan sok (a Trabant se sokkal olcsóbb). Alkatrészek fillérekért vannak hozzá, de benne van a pakliban, hogy valamit szerelni kell rajta mindig. Amikor a fénykorukat élték, akkor se havonta egyszer vették elő őket, úgyhogy szerintem alkalmasak lehetnek mindennapi közlekedésre, szoktam látni A-s rendszámú kocka Ladákat lepukkant házak mellett, ők se hobbiból tartják.
2020. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Volgát, azzal manapság biztosan kitűnsz a tömegből..:) Csak bírd elvezetni..
2020. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is szeretem az olyan autókat, amik nem jönnek szembe minden nap. Nekem egy 16 éves kocsim van, bár ez a típus és kivitel nem olyan gyakori, de mégiscsak egy átlagos autó. Majd 30-40 év múlva, amikor már lehet, hogy kisebbségben lesznek a belső égésű motorral szerelt kocsik, akkor fog kitűnni a tömegből. 2 barátomnak is van régi autója, és elég sokan utánuk fordulnak. Az egyik Maruti 800, a másik a már említett ezerkettes Zsiguli, az utóbbi elképesztő, bézs színű a kocsi, bordó bőrülések, amik a maiaknál 10-szer kényelmesebbek, hatalmas ablakok, legszívesebben ki se szállna az ember:) Úgyhogy mi is inkább a régi dolgokat szeretjük, pedig 21 évesek vagyunk.
2020. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Napi minimum 70km-es ingázásál hamar félre tennéd a hipszterkedő egyediség mániád és hamar az lenne a fontosabb, hogy az autó mindig pöccre induljon, ne hagyjon cserben és élhető legyen vele közlekedni. Az a baj, hogy álomvilágban élsz. Nem lehet a hobbitást a napi ingázással összemosni.
2020. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Hobbizást*
2020. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!