Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki mostanság...

Ultraboy kérdése:

Van itt olyan aki mostanság volt forgalmi vizsgán, és kenőpénzt adott a vb-nek?

Figyelt kérdés
Az érdekel aki tényleg ezekben a hónapokban volt, nem évekkel ezelőtt.
2020. nov. 4. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Párom volt 3 hete.

Meg se próbáld, mert felfüggesztenek.

2020. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezt igy megmondták a párodnak?
2020. nov. 4. 16:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem így működött ez valójában.


Csak a sok 30 iq-s embert tudta lehúzni ezzel az oktatója. Elfogadott tőle egy 20ast, mondván majd odaadja a vb-nek. Ha átmentél, akkor nem kaptad vissza a pénzt. Ha buktál akkor visszaadta, azzal a címszóval hogy a vb nem fogadta el.

2020. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ez szerintem nem teljesen igaz. Sok barátom, család tagom vizsgázott évekkel ezelőtt. Adtak 20-30 ezret, és kb mindent elnézett neki a vb. Index hiánya, rossz besorolás, gyalogos figyelmen kivül hagyása, amiért alapbol azonnal húznának. Szóval szerintem a kenőpénzek 80℅-a el is jut a vizsga biztoshoz.
2020. nov. 4. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok
2020. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi
2020. nov. 4. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Nekem is elnézte anno az index hiányát a VB, pedig nem kentem meg senkit. Azt meg nem akarom elhinni, hogy ennyi mindent nézett ez az ismerősöd, mert ezért bárki meghúzná egyrészt, másrészt el sem jutna a vizsgára, mivel az alapokat sem tudja.

2020. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én 3 hete voltam motoros vizsgán. Semmit nem X-elt be és minimum óraszámmal mentem kenőpénz nélkül. B-n elsőre meghúztak bár az a szitut nem nagyon értettem másodjára ugyanazt az elnököt kaptam és átengedett.
2020. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

>>> "ezt igy megmondták a párodnak?"

Igen, így, személyesen, az arcába, hogy meg se próbálja.

Tudott vezetni egyébként és át is ment, de azonnal felfüggesztenek és utána pedig rendőrségi ügy vesztegetés miatt.

2020. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

3-as


azért nézett el ennyi mindent mert megkapta a pénzét

2020. nov. 4. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!