Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw konszern 1.9 tdi vagy Ford...

Vw konszern 1.9 tdi vagy Ford 1.8 tdci motorok "mennek jobban"?

Figyelt kérdés

Mindegyik a késő 90-es korai 2000-es érából. Azaz a classic 90 ill.110 hp 1.9 tádé illetve a ford 100 ill. 115 lovas tdci motorjai,pl.amik az mk1 focusokban voltak. Példának okáért egy 1.9 110 hp golf 3 egy focus mk1 1.8 tdci 115hp ellen. Mindegyik gyári

Megbízhatóság most nem izgat,melyik dízelmotorral szerelt gép "megy jobban" elméleti kérdés,csak kíváncsi vagyok,haverral ezen vitatkozunk már egy ideje :D

Youtubeon nincs fent konkrét ilyen gyorsulásos vidi,ahol mind2 gép gyári.



2020. nov. 7. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:

"haverral ezen vitatkozunk már egy ideje"


Melyik a menőbb falusi csirkék előtti "csapatós"? Jó téma, tényleg...

2020. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Maradjunk annyiban, hogy egyik sem megy jól.
2020. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az erdekel melyik gyorsul jobban akkor a golf
2020. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tdci-be nagy a turbólik. De kényelmesebb mint egy Golf és nem veszed észre, hogy milyen sebességgel haladsz, Golfba meg igen. Golfba van az az "érzésre 300+++hp" mondjuk egyben poén is.
2020. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

20 éves vasakat azért veszünk hogy valahogy eljussunk A-ból B-be ha nincs pénzünk autóra.


Innentől irreleváns a dolog, hasonlítsatok fiatalabb autókat.

2020. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak arra voltam kíváncsi,melyik megy jobban,mert ahogy írtam elméleti kérdés,mert valahogy előjött a téma,tudom,hogy egyik sem gyors,de nem az volt a lényeg.

Drága első,városiak vagyunk mindketten,és "vitatkozunk" értsd erről beszélgetünk,két pasi autókról beszélget,de gáz komolyan🤦‍♂️

És igen,20 évesen nincs pénzünk új autóra,sokkal menőbb az a 20 éves,akinek gazdag apuci alátolja a több milliós új autót

A normális válaszolóknak köszönöm😃

2020. nov. 7. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, akkor sem a 20 éves TDI-ket kell nézegetni, csak azért mert az a menő, hanem egy racinálisabb kocsit... Ja és nem Swiftre gondoltam, mielőtt még...


De ha már régi és állandó szerelést kívánó autó, akkor legyen inkább Saab vagy Volvo turbo benzines. Azok legalább mennek is, példának okáért: 1994 Saab 9000 Aero

2020. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként semmi bajom a swiftekkel sem,sőt abszolút nem olyan lassúak,mint sokan hiszik,a 16 szelepes ami 84 lóerő,mivel 800 kiló az autó,meglepően jól gyorsul "magához képest"

Nyilván nem úgy mint egy sportkocsi,vagy komolyabb mai verda.

2020. nov. 7. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Neki lehetne állni számolni kg/lóerőt és hasonlók, de nincs sok értelme. Ez pont az a különbség, amit simán áthidal bármelyik irányba a sofőr képessége, meg a kocsi előélete, elhasználtsága és hasonló tényezők
2020. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2020. nov. 8. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!