Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fehér autóhoz ezüst felnivel...

Fehér autóhoz ezüst felnivel milyen színű féknyereg menne legjobban?

Figyelt kérdés
Elég rozsdásak ezért szeretném átfesteni őket. Elől tárcsa hátul dob elsősorban sárga és piros színben gondolkodtam szerintetek melyik menne jobban hozzá?

2020. nov. 7. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Piros
Sárga
Más(leírom)
12 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Fekete. Sárga/piros egy Ferrarin jól néz ki, hétköznapi autón viszont nevetséges.
2020. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Sima ezüst passzol a legjobban. ne bonyolítsd, ne nevettesd ki magad "race" színekkel ha már minimálautód van.
2020. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Milyen autó,f astra?
2020. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 10 deka farhát ***** válasza:
80%
+1 a feketére.
2020. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Barna
2020. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fekete ha le akarod festeni. Nem látszik rajta a kosz. Mert gondolom nem fogod naponta/hetente lekapni a felniket csak azért hogy letörölgesd a fékport a nyeregről. A célnak pedig megfelel, valamennyire védi a rozsdától.

Egyetértek hogy ne röhögtesd ki magad, ha ez valami régebbi kisautó, a feltűnő, virító színű fékdobokkal!

2020. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sárga kalapácslakkos
2020. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hetente szoktam takarítani kívül belül vagy legkésőbb ahogy időm engedi. Nem mai az igaz de nemis kicsi linkelek egy képet hogy átláthatóbb legyen

[link]

2020. nov. 8. 09:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Szuper autó,ne szinesre fesd,csak mattfeketére esetleg.
2020. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jobb szerettem volna ha valamennyire elüt az egésztől és közben mégsem virít túlságosan is

Lehet idei évben egyenlőre csak lekenem hammerite mattfekete hőállóval miután lecsiszoltam róla a rozsdát hogy tavaszig se szaporodjon a korrózió az adott felületen

És ahogy visszacserélem a felnit az adott alkatrészeket is átfestem.

Viszont az ezüst túlságosan is beleolvadna

A barna az valami olyasmi mint a jelenlegi rozsda az meg nem a legszínpatikusabb így még mindíg nincs meg a konkrét köszönöm az eddigi válaszolóknak ment a zöld kéz és várom a további véleményeket is :)

2020. nov. 8. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!