Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen internetes oldalon...

Milyen internetes oldalon lehet egy személygépkocsi alkatrészeit megnézni?

Figyelt kérdés

Gondolok az ilyen motor, sebességváltó, csövek, műszerval stb.


Azért mert nem ismerem őket, nem tudom a nevüket és hogy mire valóak



2020. nov. 8. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Autodoc
2020. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 köszi, ez is jó oldal de magyar nincs? Igaz Erdélyben élek de nem tudok románul :D
2020. nov. 8. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül érdemes egy oldalon nézni az alkatrészeket. Ha teljesen vakon vagy, akkor először az Otto-motor és Diesel-motorok alapját nézd meg. Esetleg régebbi KRESZ könyveknek is van részletesebb műszaki leírása. Az is segíthet ha van egy típus amiről sokat olvasol klub fórumokon vagy ilyesmi helyeken. A Totalcar.hu oldalon Csikós Zsoltnak is vannak bőven szerelős cikkei.

Kutakodj a neten és ragadni fog rád a tudás:)

2020. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

autodoc.hu magyar. Bár a fordítással van 1-2 helyen probléma.

De szerintem neked valami más kéne, ahol az autó elemei vannak bemutatva.

2020. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te robbantott ábrákra gondolsz (írd be a gugliba), de komplett autóról nem fogsz ilyet találni.
2020. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha lenne olyan könyv amiben vannak ilyenek azt meg venném. Kicsit egyszerűbb változat olyan képekel amin egy nyilat mutot hogy pl a motor hol található és mi a szerepe.
2020. nov. 8. 19:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondolok kb [link]
2020. nov. 8. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy értem mire gondolsz.

Robbantott ábrát/ábrákat találsz, ahol le van írva az adott alkatrész neve (katalizátor, hajtókarcsapágy, féltengelycsukló, lengéscsillapító, nyelestengely, kormányösszekötő szilent stb...), és látod az elhelyezkedését.

De olyat nem fogsz találni, ahol a működését, és a szerepét is leírják ugyanazon az ábrán.

Erre már neked kell külön rá guglizni.

2020. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennél jobbat nem tudok: [link]


Ha végigolvasod, rengeteget megtudsz az autókról, a különböző műszaki megoldásokról.

2020. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!