Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy használt autó hiteles,...

Egy használt autó hiteles, teljes körű átvizsgálása során, ha mindent rendben találnak, akkor "megvehető" az adott autó?

Figyelt kérdés

Tehát ha én használt autót szeretnék venni, és elviszem vásárlás előtt teljes kivizsgálásra egy műhelybe, és mindent rendben találnak, akkor 99%-ban ki vannak zárva további rejtett hibák?


Vagy még ilyenkor is vannak olyan dolgok, amik fennállása esetén el kell gondolkodni a vásárláson?


2020. nov. 10. 22:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
25%
Véleményem a tapasztalataim alapján nem vegyél 100ezer km fölötti használt autót ha jól akarsz járni!
2021. márc. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es, ennél nagyobb butaságot le sem írhattál volna.


8 évvel ezelőtt, 14 éves korában vettem egy Mazda 323-at 180 ezer km-rel. Én 8 éven át használtam, és nagyon meg voltam vele elégedve. Ez nem azt jelenti, hogy nem jöttek elő hibái, de megbízhatóan kiszolgált.

Most egy Toyota Corollát vettem 215 ezer km-rel. A Toyotákról, és általában a japán autókról egybehangzóan mondta minden autóhoz értő ismerős, hogy akár 4-500 ezer km-t is beléjük lehet hajtani. Azoknál a 200 ezer km még csak az ifjúkor vége. A 100 ezer km meg végképp semmi.

2021. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ezért is ajánlom csak 100ezer km-ig! Nagyon nehezen választottam transitot anno és mindent egybevéve arra jutottam hogy ha 5 éven belül van és nem haladta meg a 100ezret akkor egyáltalán nem kell aggódni!
2021. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!