Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Pappas Autónál alvázszám...

A Pappas Autónál alvázszám szerint rendelt gyári alaktrész vásárlása is bekerül a központi rendszerbe, ahol az van nyilvántartva, hogy mik lettek rajta szervizelve?

Figyelt kérdés
Tehát, ha én lekérdeztetném most az autómat náluk, akkor ezt is feltüntetnék, vagy csak azokat, amiket számlaképes szerviz cserélt rajta?

2020. nov. 11. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "megnyitok egy terméket, és rögzül mint javítás" sztorit szerintem valami sumák találta ki, vagy félrenyomott a rendeléssel, és ezzel letudta.


Ha mégsem, akkor jó lenne javítaniuk ezt a béna bugot a fejlesztőknek.


Vagy a pénzért VIN dekódolást csináló oldalak vannak túlságosan kiéhezve log bejegyzésekre?


Valami bűzlik.

2020. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Én olyat hallottam, hogy ha tört hanem tört a kocsid de csináltatsz egy kalkulációt bizonyos dolgokra, akkor onnantól kezdve az ott lesz a rendszerben és a biztosítók is illetve az ilyen alvázszám alapján dolgozó oldalak is fogják tudni.
2020. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ja, ez is lehet, hogy javítani kellene ott a rendszeren, aztán nem is szól senki, mert minek :)


Vagy az is lehet, hogy a lekérdező oldalak túlbuzgóak. Valamit mutatni kell.

Én mostanában belefutottam egy halom ilyen oldalba. A nagy részük még a VIN-t sem tudja dekódolni. (abból kiderül pl. az autó típusa, gyártása, felszereltsége, ilyenek)


Nagy részük ezért meg sem próbál így pénzt kicsalni, de boldogan átirányít pár dollárért a másikhoz :)


A legjobban hirdetett oldalakra nincs szivem egy 10-es körül kiadni. Ők ígérnek a legtöbb találatot amúgy.

Nem lennék túlságosan meglepve, ha az a sok találat nagy része komolytalanság lenne :)

2020. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt a sztorit én is láttam, Kopasz mesélte.

Jól elküldte őket melegebbre, meg lett egy jó kis viral videója. Őt sem kell nagyon félteni, amikor romlik az üzlete valami balfék hiba miatt :)


Nem ismerem a rendszerüket, simán lehet tojna bele, és megtéveszik az ártatlan biztosítókat is :)

2020. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!