Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kit idegesít még rajtam...

Kit idegesít még rajtam kívül, hogy eltörölték a parkolást a járványhelyzetre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Tegnap eljutottunk oda, hogy sem a munkahelyemen Óbudán, sem a lakhelyemen Kőbányán nem tudok parkolóhelyet találni az úticélom 5 perces sétatávolsági környezetében, 3 kört megtéve sem... :( És sajnos ez nem egyedi eset, számos partnerem akad a körözésekben.

2020. nov. 12. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Engem is idegesít, hogy sosincs hely!
Én örülök neki, hogy nincs parkolási díj.
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
(x) Én örülök, hogy ilyen helyzetekkor nem Budapesten élek, és nincs parkolási díj.
2020. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Az kemény, hogy eltörölték a parkolást, akkor nem állhatnak meg az autók? Kötelesek körözni folyamatosan?
2020. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Helyet keresnek, hogy megálhassanak :)
2020. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

"nem tudok parkolóhelyet találni az úticélom 5 perces sétatávolsági környezetében"


First World Problems

2020. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
46%
Nem a parkolást törölték el ,hanem az azért valo fizetest......
2020. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En Kobanyan lakom es nalunk van hely szerencsere. Óbudán pedig a baratnom lakik, ott huzosabb a helyzet, se mindig talalok helyet a közelben. Mondjuk kis autóm van.
2020. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kinn Palotán eddig is több üres hely volt, mint foglalt.


Bár én bringával/rollerrel/tömeggel járok, de szerintem ezzel csak azt érték el, hogy a jobb módúak kocsikáznak mindenhova.


Akinek nem fussa autóra vagy nem tudja havi 20.000ért megtankolni az akkor is tömeggel fog járni.


Mondom ezt úgy, hogy rengeteget vezetek, vidéken külföldön stb (nem vagyok sofőr), de Pesten eddig is rémálom volt ezután meg főleg.

2020. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én is jobban bírtam, amíg fizetős volt, az az óránként pár száz forint nekem simán megérte, hogy cserébe lényegében mindig volt hely... igazából ha csak pár órát álltam, pénzügyileg jobban kijöttem mint most, hogy keresgélnem kell sokszor 5-10 percig is.

Értem, hogy miért tették most ingyenessé, de alapvetően a közterületen lévő fizetős parkolásnak az (lenne) az elsődleges célja, hogy csökkentse a parkoló autók számát, ezáltal kvázi egy forgalomszervezési eszközként működve.

Népszerű helyeken most egymás hegyén-hátán állnak az autók, mert ingyen ott tudod hagyni a belváros közepén egész napra.

Terem-/mélygarázs pedig sajnos nem mindenhol van. Ahol van, ott jó, mert a fizetés miatt továbbra is mindig van hely (sőt most még jobban is, mert az ingyenes közterületi parkolókat próbálja használni mindenki).

2020. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első, és az utolsó három hozzászólónak az értelmes kommenteket. A többi troll pedig bár ne szólt volna hozzá amiatt, hogy lemaradt egy szó a kérdésből (díjat). Nagyon bölcsek vagytok, hogy egy ilyen hibát lovagoltok meg, és nem érdemben reagáltok 1-1 kérdésre... Ment is a lepontozás!
2020. nov. 12. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Hú kérdező, most mi lesz 😭
2020. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!