Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes megvenni...

Mennyiért érdemes megvenni egy e46 330ci-t/28ci-t?

Figyelt kérdés

Hahun 500.000 és 5.000.000 között van a szórás


1.500.000 Ft-ért nézegettem, de azok is lelakottnak tűntek (rozsda, olajfolyás, kikopott bőr és tipikus 46 hibák)



2020. nov. 13. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 330Ci-t drágán mérik, külföldön is simán 2 millió felett mennek a szép példányok. Az E46-nál az ér kincset, ha nem rohad - az meg sajnos irreálisan drága.
2020. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másfélért már viszonylag megkímélteket lehet találni, de ez alá én semmi áron nem mennék. A tipikus E46 típushibák (rozsdás küszöb és sárvédő, rossz kézifék, stb) előbb-utóbb szinte minden példányon előjön, inkább arra figyelj, hogy ha van is rajta rozsda az minél kisebb legyen és lehetőleg csak felületi, hogy lehessen rajta segíteni. Bontóban találsz bele olyan üléseket amik meg vannak kímélve, feltéve ha nem egy individual beltérrel rendelkező példányt vettél. Olajfolyás könnyen orvosolható, nálam csak tömítéseket kellett cserélni.
2020. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 30ci, akkor még egy dologra figyelj.

Az M3-hoz hasonlóan, e 30i motorral szerelt példányoknál is gyakori volt, hogy a hátsó felfüggesztések bekötési pontjainál megrepedhet a karosszéria, erre érdemes odafigyelni. Én sem tudtam erről, egy autós sorozatban hallottam először.

2020. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között valahol. Megéri, mert éppen drágulnak.
2020. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!