Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Várhatóan (kb.) mennyivel...

Várhatóan (kb.) mennyivel lesz olcsóbb a Honda CRF250L illetve 250 Rally, ha európai piacra is kidobják az új 300-as verziót?

Figyelt kérdés
Számíthatok-e jelentős akciókra vajon? 1,2 millió környékén szívesen megvenném a 250L-t újonnan :) Vagy 1,5-ért a Rallyt.

2020. nov. 14. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem fogják kiszórni, mert alacsony belőle itthon a készlet eleve, ami meg van azt elkapkodják. Én nem hiszem hogy hatalmas akciók lesznek, ezek értéktartó gépek, tudják ezt jól. Ráadásul nem is látok eladót se újonnan se használtan. Ugyanaz mint a Kawasaki KLX250, jó motor, nincs is belőle eladó :)
2020. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszai :) Sejtettem, de titokban azért reménykedtem, hogy kapok ellenkező véleményt. Néha úgy érzem, kár volt eladnom a Suzuki Freewindet :D
2020. nov. 15. 21:05
 13/15 A kérdező kommentje:
Végül az új CRF300L mellett döntöttem és "kiperkálom". 1,95M lesz az alapár. Ez tűnt a leglogikusabb lépésnek, tekintve, hogy kb nincs crf250L a használt piacon. Más opció meg nem nagyon van, vagy végül ugyanúgy 1,9M környékén vagyok, de cserébe így új motor lesz a végeredmény.
2020. nov. 27. 14:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Na azóta meg is vetted már az 300L-t? Ha igen, írhatnál róla véleményt.
2021. márc. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, azt veszem, de csúszik az importőr. Január helyett csak a következő héten érkezik Magyarországra az első szállítmány (elvileg).
2021. márc. 15. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!