Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.6 Premium a...

Peugeot 206 1.6 Premium a szokásos esetleges hátsó híd problémát leszámítva jó választás lenne?

Figyelt kérdés
2000-es évjárat 4-5 kiló között lenne. Mennyire betegágy ez az autó? Rövidtávokra lenne használva, ide-oda szaladgálni ilyenek. Élhető autó? Vagy drága a fenntartása?

2020. nov. 18. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez jó, Peugeot 206 és a prémium! Legalább klíma van benne? Egyébként hátsó híd felújítására lehet készülni, ha még nem volt. Váltója híresen kotvany, de elektronikailag nem hiszem, hogy problémásabb lenne, mint pl egy hasonló évjáratú Corsa. Ahol lakom, a nők, csajok igencsak szeretik, mert rengeteget látok belőlük. Nekem az utódja volt, a 207-es, 1.4 benzin. Teljesen meg voltam vele elégedve, rozsda sehol, bontatlan motor és elektronikus rendszer, alapos összeszerelés, jó minőségű anyagok az utastérben, pontos váltó. Jó kis gép volt, de legközelebb már japant vagy németet fogok venni. Másodjára már nem biztos hogy ekkora szerencsém lenne gall autóval. Olaszt meg semmilyen körülmények között, de románt se.
2020. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem klímás sajnos, de közelben lenne, és elég korrekt hirdetésnek tűnik.
2020. nov. 18. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi betegágy.Nem sok szarabb autóm volt ennél,talán a renault meganom volt csak rosszabb.Rengeteg típushibája van.Trafo,km.óra,futómű,motor hibák stb...Az a durva,hogy annyi típushibája van,hogy szervizek ebből az 1 típusból megélnek.
2020. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag 2004 után javítottak az autó minőségén.Nem tudom,én nem merném mégegyszer bevállalni.
2020. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor válaszolok (volt) német autó tulajként, nem kevés német verdám volt, mindig ezekre esküdtem, de miután elkezdtem franciákat venni, rájöttem, hogy sok német jóval ótvarabb volt.

Főleg az ilyen G astráktól kezdődően, golfok, stb.

A franciák legalább motorikusan nem olyan vackok, mint a németek.

Volt 206-os pözsóm is, egyedüli bajom az alapjárati motorja volt.

Hátsó hídja sosem volt javítva, és bírta rendesen.

Ellenben ilyen isuzu g astra, meg az 1.2-es ecotec motorral, meg szétrohadt golf 4-ektől már a fele frizurám kihullott.

2020. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!