Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a fene kerül egy olaj...

Mi a fene kerül egy olaj nívópálcán 110.000Ft-ba?! :O

Figyelt kérdés

[link]


Sima, ocsó Fiat Tipohoz. Tehát nem is valami drága prémium sportautó, amihez megérteném.

Most akciósan 110.000Ft helyett csak 77.000Ft. Először azt hittem, hogy elnéztem egy nullát. De nem!

Jó, persze van más helyettesítő termék, nem kötelező ezt venni, de a legolcsóbb is 13.000Ft. Miközben az előállítási költség, szerintem nem több 200Ft-nál.

Kíváncsi lennék a 77.000Ft-osból mennyit adnak el! :D


2020. nov. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy rendkívül fontos alkatrész, kijelzi ugyanis a motorolaj szintjét, ami létfontosságú, hiszen olaj nélkül tönkremegy a motor. Van rajta minimum és maximum jelzés, a végén pedig fogantyú a kényelmes használat érdekében. Szerintem ennyit mindenképp megér, én nem hagynám ki a helyedben.
2020. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az amit kinéztél 4 nívópálcát tartalmaz. [link] ez ugyanaz a termék és a leírásban írja, hogy 4 elemű a csomag.


A magas ár érthető, mert egy fajtából csak pár motortípusba lehet felhasználni, így kicsi az igény rá és tömeggyártás nem valósul meg. Főleg, hogy igazából ezeket nem szokták cserélgetni, ritka, hogy eltörne.

2020. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bontott autóból kell venni hozzá, szerintem 1-2 ezer ft lesz az ára.

Érdemes bontóknál érdeklődni.

2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bontóból vegyél, az ugyanolyan jó.
2020. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem nívópálcát az opc D corsában,mert a szerelőm letörte a végét.Kemény 5000 Ft volt a gyári új az opel boltban.
2020. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 ez a nívó2000 , mi? :D.


Vegyél bontóba, tutti utánad dobják.

2020. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a bontott meg az utángyártott sokkal kevésbé nívós, mint az eredeti.
2020. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Az még hagyján, de mi az öreg ördögért kell venni ilyet?

KB a legutolsó elemnek kéne lenni egy autón, ami elromolhat.

Nekem a régi szopódízelemen vas a hüvely, amibe beletolod a görbített végű acélrudat. A tetején van egy bonyolult elem, a tömítő gumi...

Aztán lehet, a mai autókhoz holdkőből csinálják, és csak szökőnap lemenő napfényénél tudják előállítani pozitív gondolatok hozzáadásával.

2020. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!