Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap elmehetek így dolgozni...

Holnap elmehetek így dolgozni kocsival ?

Figyelt kérdés
(Bocsi a fogalmazásért de semmit sem értek a kocsikhoz, lány vagyok) Ma mentem a városban a kocsimmal és amikor levettem a lábam a gázról akkor is adta a gázt magától, hiába nyomtam a féket, olyan volt mintha beragadt volna a gáz vagy nemtudom. Piros lámpánál leállítottam a kocsit utána lassan hazamentem és akkor már nem csinálta. Tesóm azt mondta majd megnézi de csak hétvégén lesz itthon. Mitől lehetett ez? El merjek vele így menni holnap dolgozni?
2020. nov. 18. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Felőlem... csak ne menjünk ugyanarra.
2020. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Ford Fiestám ( 1996 ) csinálta ezt, egy vákuum cső miatt. Szinte mint ha tempomat lenne, fél évig jártam így vele mert szerelő mindig csak alapjárati motort cserélt.. pucolt cserélt szinte mindent csak egy vákuumcsövet nem. :(
2020. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám, hogy inkább menj tömegközlekedéssel, de nálunk sincs buszozás március óta.

Ha tudod kezelni, amikor újra előjön (kuplung működjön), akkor pár napot tempomatozz :)

2020. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Inkább ne!

Mondjuk egy dolgot nézzél meg: a gumiszőnyeg nem mozog? Mert ha a padlóra rögzített gázpedál van és a gumiszőnyeg rácsúszott, az okozhatta a jelenséget.


Minden más esetben szerelőhöz kell vinni mielőtt tovább közlekedsz.

2020. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ragad be a gázpedál sarka a szőnyegbe?
2020. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon veszélyes, ne közlekedj vele így.
2020. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ideértem most nem csinálta.😊
2020. nov. 19. 05:29
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Azt hiszem ezentúl máshogy nézek az úton furcsán közlekedő embertársaimra. Az előbb egy olyan kérdést olvastam, hogy nincs pénze csak két gumira, elöl-vagy hátul cserélje-e télire, most meg ez. Ezentúl ha valaki balfasz módjára közlekedik nem az lesz az első, ami eszembe jut, hogy balfasz, hanem az, hogy csóró és/vagy lusta buszozni ezért nagyjából telibeszarja a többieket, majd megoldják valahogy ők is, ha gond lesz és ha látják, hogy valami elszállt akkor szépen utat adnak neki. Valamelyik nap mentem egy karikát a városban (agglomerációs kisváros) szürkületkor és nem hittem a szememnek, hogy kb minden ötödik autónak gond volt a lámpájával, vagy elöl nem világított az egyik, vagy a hátsó helyzetjelző(k) nem működtek/épphogy csak pislákoltak. És nem csak a kéccászezres lerohadotthagyomazútszélénveszekmásikat, hanem a középkategóriások is. Bocs ha off, ez így most kijött belőlem :)
2020. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Sajnos az autó rohadt drága dolog, ha igazán korrekt műszaki állapotban akarod tartani, miközben emberek százezrei építik fel az agglomerációban úgy az életüket, hogy csak autóval tudnak normálisan közlekedni. És mivel Budapesttől távolodva egyre olcsóbbak az ingatlanok, a kisebb pénzűek költöznek egyre távolabb és távolabb, akik miatt egyre több lélegeztetőgépen tartott bontószökevényt fogsz látni az utakon.
2020. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bagy ténylegesen beragadt a gázpedál vagy alapjárati motor, esetleg valahol farsot szív. Ha autómata akkor ne erőltesd. Persze ott is fog a fék de az elindulás és parkolás kiszámíthatatlanabb meg ha tényleg nyitva ragad a gáz akkor az autómatával durva tud lenni.


Amúgy manuálisnál meg max szúrsz egy kuplungot.


Le lehet pontozni, de szerintem a bekötési pontoknál rohadt, kiszakadó futóműs és ugyan abban az időben fékfolyadékjelző izzót folyamatosan koptató swiftek sokkal veszélyesebbek mindenkire nézve mint az hogy most kicsit farsot szív a az autó míg meg nem nézeti a kérdező, és a lámpánál nem 800 az alapjárat hanem 1100.

2020. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!