Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik alkalommal mentél át...

Hányadik alkalommal mentél át a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
'B' kategóriás forgalmi vizsgára készülök.Kíváncsi vagyok az arányokra, ki hány próbálkozás után ment át.Ha van valami sztorid, hogy milyen volt és van időd, szívesen meghallgatom.

2020. nov. 19. 14:16
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
4.
5.
60 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ne csak szavazzak..


B 5 éve volt, vicces volt mert egy szigorú vb volt, mentünk egy lakóövezetbe parkolni és mindenki aki tehette lelépett elénk, satuznom kellett minden alkalommal :D akkor egy Lada Samara is kihajtott balról, mondta a vb, hogy ez ritka, szóval parkoljunk és dobja a papírt van elintézni valója, beállnék szemből erre lefulladok, újra indítom megint, mondja, hogy kettesbe még a 2.9 benzin Scorpio sem indul el nagyon ez az 1.2 gázos soha nem fog. :D ment az egyes fokozat, kitolattam mondta most vett házat megy ügyvédhez, mondja merre tovább. Elintéztük a dolgokat aztán megyek vissza 30-as táblánál 50-el mondta, hogy igazából nem látta a táblát. Visszaertünk, mondom megbuktam? Azt mondja nem, balesetmentes vezetést pénteken menjek az okmányirodába. :) ez volt a B, volt más is, de az nem volt kérdés.

2020. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Elsőre B-ből, AB-ből és A-ből is.
2020. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre. De ne ehez mérd magad. Soktényezős dolog a vizsga. Forgalom, kialakult szituációk, vizsgabiztos meg egyáltalán mennyire bonyolúlt környéken vezetsz vizsgán.
2020. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Elsőre végigcsináltuk a teljes útvonalat + a VB-t el kellett még vinnem egy címre az útvonalon felül, hogy a privát ügyeit elintézze. Utána vissza kellett vinnem a helyi közlekedési felügyelethez, akkor mondta, hogy találkozunk legközelebb.

A hibám: 2x2 sávos úton városban a külső sávban haladtam. Az én sávon útfelbontás miatt megszűnőben volt. Ezért kitettem az indexet, belenéztem a tükörbe, láttam hogy jó 300m-re jön csak mögöttem egy autó, behúzódtam. Senki nem szólt semmit, mentünk tovább. Ma is így csinálnám. Állítólag ezzel zavartam a 300 méterre jövő autót. Állóra le kellett volna fékeznem és csak akkor mehettem volna be a belső sávba ha a tükörben sehol senkit nem látok. Másodikra szerencsére más VB-t fogtam ki, simán meglett.

2020. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Kedden voltam forgalmizni, elsőre sikerült. A vizsgabiztos mondta az oktatómnak, hogy olyan útvonalat válasszon, ami elvisz abba a kereskedésbe ahol a felnit akarta átvenni. Nem húztam se parkolást, se megfordulást, automatikusan a legkönnyebbet választotta ki a VB. (Balra előre merőleges parkolás, egy íven megfordulás.) Vezetgettem, szerencsére egyáltalán nem volt feszült a hangulat, mert egész úton beszélgettek. Az oktatóm próbált súgni és segíteni, a VB-t ezt egyáltalán nem zavarta, persze a hibavonalakat írta. Betettük a kocsiba a felnit, mentünk vissza és közölte a végén hogy átmentem. :)
2020. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

17 / F

(5. voltam)

2020. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőre, 17 voltam akkor.

25f

dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!